Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köprü Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada köprü görmek, çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Ancak en genel anlamı ile bu rüya, iyi şeylerin habercisi olarak görülür. Rüya sahibinin iş ve aşk hayatının yolunda gideceğine, hastalıklardan kurtulacağına, isteklerine ve ideallerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada köprü görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin acılara ve yıkımlara karşı gösterdiği dik duruşuna yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada köprü görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüyada asma köprü görmek, çok hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada köprü görmek, rüya sahibinin başına hayırlı olayların geleceği, muradına ereceği demektir. Kişinin daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağı, sevdiğiyle birlikte huzurlu ve sakin bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Köprü Yıkılması


Rüyayı gören kişinin, işlerinde bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu sorunların kişiye pahalıya patlayacağına delalet eder.

Rüyada Köprüden Düşmek

Rüya sahibinin büyük bir hevesle, hiç düşünmeden yapacağı bir iş olacağı demektir. Kişinin bu iş sonucunda, büyük pişmanlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Köprü Üzerinden Yürümek

Rüyada köprü üzerinde yürüdüğünü görmek, genellikle kurtuluşa ve aydınlığa delalet eder. Kişinin uzun uğraşlar sonucu feraha erdiğine, mutlu ve huzurlu günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder.

Rüyada Köprü Yapmak

Rüya sahibinin, hak yolunda sevap olacak büyük bir iyilik yapmasına alamet eder. Kişinin yapmış olduğu bu davranıştan sonra vicdanının rahat olduğuna delalet eder.

Rüyada Köprü Altından Geçmek

Rüyayı gören kişinin, eline geçecek büyük bir kısmetini tepmesi anlamına gelir. Kişinin sonradan pişman olacağına fakat çok geç olduğunu anlayacağına işaret eder.

Rüyada Köprü Yapıldığını Görmek

Rüyasında köprü yapıldığını gören kişinin, büyük bir projeyle ilgilendiği demektir. Kişinin bu projeden sorumlu olduğuna, bu yüzden çok iyi hazırlaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Köprü İnşaatı Görmek


Rüyada köprü inşaatı görmek, rüya sahibinin ailesiyle bazen sorunlar yaşayacağına işaret eder. Fakat ailesiyle ayrı kalamadığına, onlar olmadan yapamadığına rivayet etmektedir.

Rüyada Demir Köprü Görmek

Rüyada demir köprü görmek, rüya sahibinin çok yakın bir dostu olduğu demektir. Kişinin bu dostuyla beraber uzun bir yolculuğa çıkacaklarına, bu yolculukta huzurlu ve mutlu olacaklarına işaret eder.

Rüyada Deniz Üstünde Köprü Görmek

Rüyada deniz üstünde köprü görmek, kişinin aile bağlarının çok kuvvetli olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bir sorunu olduğunda ailesinin yardımına koştuğuna, ailesinin bir sorunu olduğunda kişinin yardımına koştuğuna rivayet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?