Rüyada Koğuş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koğuş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koğuş Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada koğuş görmek, genel olarak kişinin kalabalık bir aileye sahip olduğu ya da olacağına yorulur. Bekar kişiler için akraba sayısı fazla, eğlenceli ve sık seyahat eden bir kişi ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada koğuş görmek, bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin kötü arkadaşlıklar kurmasına, çevresinden etkilenerek kötü kararlar vermesine yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada koğuş görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Koğuşta Kalmak

Rüyada hapishane koğuşunda kaldığını görmek, resmi evraklarla ilgili yaşanacak olan bir karışıklığa ya da kişinin istemeden de olsa mahkemelik bir sürece dahil olacağına yorumlanır.

Rüyada koğuş görmek, kalabalık bir aileye sahip olmak demektir. Bekarlar için akraba sayısı fazla ve ailesiyle çok yakın ilişkiler içinde olan bir eşe sahip olmak, sık sık seyahat etmek, maceralara atılmak ve hayatın her rengini yaşamak anlamına gelir.
 
Rüyada Koğuş Ağası Görmek

Rüya sahibinin etrafında, sürekli ne yapması gerektiğini söyleyen ve üzerinde baskı kurmaya kalkışan bir kişinin varlığına işaret eder. Bazı tabircilere göre bu rüya, hakkını arayamayan rüya sahibinin hak ettiği mirası alamayacağına da yorulur.

Rüyada Askeri Koğuş Görmek

Rüyada askeri koğuş görmek kötü biri ile ortaklık etmek demektir. Kişinin kolay kolay pes etmeyeceğine, büyük sorunlar ile baş başa kalacağına delalet eder.

Rüyada Hapishane Koğuşu Görmek

Rüyada hapishane koğuşu görmek, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kadınlar Koğuşu Görmek

Rüyada kadınlar koğuşu görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine rivayet eder. Kişinin dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına delalet eder.

Rüyada Hastane Koğuşu Görmek

Rüyada hastane koğuşu görmek, kişinin sevdiği insanlar ile çok rahat edeceği demektir. Rüya sahibinin büyük kazanç elde edeceği işler yapacağı, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına yorulur.

Rüyada Koğuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin, kalabalık bir aile özlemi çektiği ancak duygularını bastırdığını göstermektedir.