Rüyada Kobra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kobra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kobra Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kobra görmek, genellikle bir düşmanın varlığına yorulur. Rüya sahibinin hayatındaki bu kuvvetli düşmanın, kişiye önemli zararlar vereceğine alamettir. Kişinin üzerindeki nazara da işaret eden bu rüya, aynı zamanda kişinin dikkatli olması konusunda uyarı niteliği de taşıdığına delalet etmektedir.

Rüyada kobra görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin bir aile üyesi ile sorunlar yaşamasına yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kobra görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kobra Yakalamak

Rüyada kobra yakalamak rüya sahibinin, hem maddi hem de manevi olarak zarar uğrayacağını göstermektedir. Bazı tabirciler tarafından bu rüya, kişinin düşmanının kim olduğunu öğrenmesine de yorulmaktadır.

Rüyada kobra görmek, rüya sahibinin bazı dostlarının zorla yaptırdığı kötülükler yüzünden kendisini çok kötü hissedeceği demektir. Kişinin yanlış insanlarla dostluk kuracağı, kötülük yapmayı sevmediği fakat ailesiyle beraber mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kobra Öldürmek

Rüyada kobra öldürmek, rüya sahibinin düşmanını yenerek, kendi gücünü kanıtlayacak olması anlamına gelir. Kişinin büyük bir işe gireceğine, bu işten karlı bir şekilde çıkacağına da alamet eder.

Rüyada Kobra Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kobra görmenin psikolojik yorumu rüyayı gören kişinin, kendisine zarar vermek isteyen pek çok kişi olduğuna inandığı ve ruhsal açıdan korku yaşadığını göstermektedir.

Rüyada Sarı Kobra Görmek


Rüyada sarı kobra görmek, rüya sahibinin hayatının en güzel günlerinin yaşayacağı bir döneme geleceğine, hasta bir yakının şifa bulacağına, işlerinin gün geçtikçe toparlanacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Kobra Görmek


Rüyada siyah kobra görmek, kişinin bir anda büyük bir borca gireceğine, bu borçtan çıkması için bir büyüğünün ona maddi yardım sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Kobra Kovalaması

Rüyada kobra kovalaması, kişinin geleceğini garantiye almak için ileride sefil yaşamamak istediğine, bu yüzden de ileriye dönük çok iyi çalışmalar yapacağına, maddi sorununu tamamen ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada Kobradan Kaçmak

Rüyada kobradan kaçmak, rüya sahibinin bir büyüğünden kalmış olan mirasın büyük bir kısmını alacağına, kişinin maddi sorunlarının tamamen ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?