Rüyada Kıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıl Görmek


Kişinin atacağı her adımdan önce bir kez daha düşünmesi gerekeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin zor günleri geride bırakacağına delalet eder. Mutluluk ve bolca kazanç manasına gelmektedir. Kısa süreli sinir bozukluğu, stres olarak tabir edilir. Hayatında önemli değişimlerin meydana gelmesine vesiledir.

Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada bacakta kıl görmek aynı zamanda kazanılacak olan bir zafer anlamına da gelir. Rüya sahibi özellikle hayatında var olan sorunlardan kurtulacaktır. Çekilen zahmetin boşa olmayacağını herkese gösterecektir.

Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek

Rüya sahibi çok dikkat etmesi gerekeceğine rivayet eder. Bu bir ihanet veya kindar kadın anlamına gelir. Kişi yaptıklarının bedelini zaman içerisinde ödeyecektir fakat çokta büyük bir bedel olmayacaktır. Rüya sahibi daima yardıma muhtaç olan insanlara elinden geldiği kadarıyla yardım etmelidir. Rüyada koltuk altında kıl görmek, işlenecek olan bir günahın da habercisidir.

Rüyada Sırtta Kıl Görmek

Kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine rivayet eder. Aile hayatında bağlarını güçlü tutmalı ve empati kurmayı bilmelidir. Rüyada sırtta kıl görmek aynı zamanda kazanılacak olan güç olarak da nitelendirilir. Rüya sahibi özellikle akrabalarıyla yaşayacağı tatsız olaylara hazırlı olmalıdır.

Rüyada Yerde Kıl Görmek

Rüyasında yerde kıl gören rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, hayatı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Kişinin şans oyunundan büyük bir maddi kazanç elde edeceğine bu kazancı işine yatıracağına alamet etmektedir. Rüyada yerde kıl görmek, kişinin ne kılı gördüğüne göre değişmektedir. İnsan kılı gören kişinin maddi sıkıntılara düşeceğine yoksullaşacağı demektir. Zenginliğe kavuşacağına huzurlu bir hayat geçireceği manasına gelmektedir.

Rüyada Göğsünde Kıl Görmek

Rüya sahibinin rüyasında göğsünde kıl görmesi, çok üzücü bir haber alacağına, çok sevdiği bir yakınının vefat edeceğine, hayatının alt üst olacağına alamet eder. Kişinin boşluğa düşeceğine, işinde başarılı olamayacağına, ailesiyle arasının bozulacağına rivayet eder.

Rüyada Uzun Kıl Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada uzun kıl gören kişinin, hayırlı bir eşe sahip olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin küçük bir zarara uğrayacağına, bu zararından dolayı kendisini mutsuz ve huzursuz hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Cinsel Organda Kıl Görmek

Rüyada cinsel organda kıl görmek, hayra yorulur. Kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, el üstünde tutulacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına, evinden mutluluğun ve huzurun eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Yüzde Kıl Görmek


Rüyada yüzde kıl gören rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, maddi açıdan sıkıntı yaşamayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında yüzde kıl görmesi, rüya sahibinin yanlış insanlarla birlikte olacağına, yüzünün hiç gülmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Başkasının Vücudunda Kıl Görmek


Rüyada başkasının vücudunda kıl gören kişinin saygısız bir insan olacağına, toplumlardan dışlanacağına rivayet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin kendisine yakışmayacak kötü bir iş yapacağına, daha sonra yaptığı bu işten pişman olacağına alamet eder.

Rüyada Kıl Yolduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıllarını yolduğunu görmesi, iyiye yorulmaz. Kişinin rüyasında kıl yolduğunu görmesi, rüya sahibinin canını sıkacak, moralini bozacak olayların gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Kıl Temizlediğini Görmek

Rüyada kıllarını jilet kullanarak temizlemek çok hayırlıdır. Makineyle veya cımbızla temizlemek ise kişinin ailesiyle arasının bozulmayacağına, çok yakın bir dostuyla iş kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada Kıl Dönmesi Görmek

Rüyada kıl dönmesi görmek, rüya sahibinin elde ettiği bir başarının tersine döneceğine işarettir. Kişinin çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Hayvan Kılı Görmek

Bazı tabircilere göre rüya sahibinin rüyasında hayvan kılı görmesi iyiye yorulur. Rüya sahibinin rüyasında hayvan kılı görmesi, kişinin zenginliğe, mülkiyete ve bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Sakalın Uzadığını Görmek

Rüyasında sakalının uzadığını gören rüya sahibi için çok hayırlıdır. Kişinin rüyasında sakalın uzadığını görmesi, kişinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına ve hiçbir sıkıntı yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Bıyığın Uzadığını Görmek

Rüyada bıyığın uzadığını görmek, rüya sahibinin genellikle hayra yorulmaz. Rüya sahibinin rüyasında bıyığın uzadığını görmesi, kişinin yaşayacağı sıkıntılı ve zorlu günleri göstermektedir.

Rüyada Saçın Uzadığını Görmek

Rüyada saçın uzadığını görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada saçı uzayan erkekler için sıkıntı verecek şeyler yaşanacağına, kadınlar için ise mutluluk verici şeylerin yaşanacağına delalet eder.