Rüyada Kibrit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kibrit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kibrit Görmek


Rahatlığa, menfaate ve huzura delalet eder. Kişinin hayatında değişimlerin olacağına işaret eder. Yaşanacak hayırlı gelişmelerin habercisi olduğuna yorulur. Rüya sahibinin işinde ya da eğitim hayatında nasıl hareket edeceğini bilen bir kişi olmasına ve bundan dolayı büyük başarılar elde etmesine rivayet etmektedir.

Rüyada Kibrit Yakmak

Rüyada kibrit yakmak, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada kibrit yakmanın rüya bir başka yoruma göre de benzer anlamlar taşımaktadır. Bir rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin elde edeceği mal ve mülke yormaktadır. Ayrıca bazı yorumlara göre, rüya sahibinin yeni iş teklifleri alabileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Kibritle Sigara Yaktığını Görmek

Kişinin rüyasında kibritle sigara yaktığını görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan öz güven sayesinde yeni projelere adım atılacağı demektir. Kişinin yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına delalettir.

Rüyada Kibrit Almak

Kişinin günlük yaşantısında olumlu gelişmelerin yaşanabileceği anlamına gelir. Huzur ve mutluluk olarak değerlendirilir. Sıkıntı ve stres dolu günlerin sona ermesi şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada kibrit almak, rüyayı gören kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Ayrıca bazı yorumculara göre, kişinin yaşam standartının yükseleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kibrit Kutusu Görmek

Rüyada kibrit kutusu görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek, kederini unutturacak güzel gelişmelerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin keyfini yerine getirecek, yüzünü güldürecek olayların gelişeceği anlamına da gelmektedir. Kazancın artmasına ve hayırlı işlere girişilmeye rivayet edilmektedir.

Rüyada Kibrit Çöpü Görmek

Rüyada kibrit çöpü görmek, zenginlik, huzur ve mutluluk anlamına gelmektedir. Kişinin hiç bir zaman düzeninin bozulmayacağına delalet eder. Kişinin hayallerine kavuşmak için ayrı bir çaba göstereceğine rivayet edilir. Uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kibrit Çakmak


Rüyada kibrit çakmak, kişinin hayatında yapacağı önemli ve köklü değişikliklere alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine de delalet eder. Dikkat etmesi şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Yanan Kibriti Söndürdüğünü Görmek

Rüyada yanan kibriti söndürmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine işarettir. Allah'ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada Kibrit İstediğini Görmek

Kişinin rüyasında kibrit istediğini görmesi, rüya sahibinin her zaman kendisiyle övüneceğine rivayettir. Kişinin hiçbir zaman sıkıntılarla karşı karşıya gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kibrit Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kibrit topladığını görmesi, kişinin sıkıntılarının, dertlerinin kısa sürede yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin önemli projeler yapacağına alamet eder.

Rüyada Kibritle Ateş Yaktığını Görmek


Rüyada Kibritle Ateş Yaktığını Görmek, kişinin takdir edileceği işler yapacağına yorulur. Rüya sahibinin sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine işaret eder.