Rüyada Kereste Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kereste Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kereste Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kereste görmek, genellikle iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin yeni ve mutlu bir yuva kurmasına delalet eden bu rüya aynı zamanda kiracı olmaktan kurtulup, ev sahibi olacak olmaya da delalet eder.

Rüyada kereste görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı arayı bozmaya çalışan, art niyetli, kem gözlü ve fesat bir kimsenin varlığına yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kereste görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kereste Almak

Rüyada kereste almak, kereste görmek ile benzer anlamlar taşımaktadır.

Rüyada kereste görmek, kişinin mutlu bir hayat süreceği demektir. Rüya sahibinin huzurunu bozmak için elinden gelen her şeyi yapacak insanların olacağı fakat rüya sahibinin onlara aldırış etmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kereste Taşımak

Rüyada kereste taşımak, rüya sahibinin maddi gücünün artacağına işaret eder. Kişinin daha güzel ve imrenilerek bakılacak bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek, rüya sahibinin işlerinde çok başarılı olacağına delalet eder. Kişinin zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Tomruk Görmek

Rüyasında tomruk gören rüya sahibinin, zengin birisi olacağına işaret eder. Kişinin kısa zaman içerisinde bir yerden büyük miktarda para kazanacağı demektir.

Rüyada Tomruk Yığını Görmek

Rüyada tomruk yığını görmek, kişinin aldığı kararlar doğrultusunda yeni bir şehre taşınmaya karar verdiğine işarettir. Kişinin yeni şehir hayatında daha çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kereste Yüklü Kamyon Görmek

Rüyada kereste yüklü kamyon görmek, rüya sahibinin canını sıkan bir durumdan kurtulacağına işaret etmektedir. Kişinin feraha ereceğine rivayet eder.

Rüyada Tahta Yığını Görmek

Rüyada tahta yığını görmek, kişinin büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu tehlike karşısında dimdik durup, aşacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Tahta Görmek

Rüyada uzun tahta görmek, rüya sahibinin evlilik konusunda önemli bir adım atacağı demektir. Bu adımın olumlu yönde olacağına ve kişinin mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kalas Odun Görmek

Rüyada kalas odun görmek, kişinin alacağı haberle kendisine çeki düzen göstereceğine işaret eder. Kişinin hiç kazanmadığı kadar çok para kazanacağına da rivayet eder.

Rüyada Kereste Atölyesi Görmek

Rüyada kereste atölyesi görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısı çektiği günleri geride bırakacağına alamet eder. Kişinin tüm çilesinden kurtulup feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Tahta Taşıdığını Görmek

Rüyada tahta taşıdığını görmek, kişinin maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine işaret eder. Çocuklarının rüya sahibini asla unutmayacaklarına da delalet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال