Rüyada Kendir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendir Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kendir görmek, genellikle yeniliğe yorulmaktadır. Rüya sahibinin farklı işlere girişip yeni kariyer planlaması içerisine gireceği manasına gelir. Kişinin sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, aile hayatında mutlu olacağına ve hayalindeki kişiye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kendir görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kendir İpi Görmek

Rüya sahibinin üzerinde bulunan uğursuzluğun sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kendir görmek, rüya sahibinin hayatındaki uğursuzluk ve dertlerinin tamamen biteceği demektir. Kişinin yakın zamanda sevdiği kişiler ile birlikte güzel günler yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kendir Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı kötü olaylar nedeniyle stresli olmasına yorulmaktadır. Bu olaylardan sonra kişinin elindeki bütün imkanları kullanarak hayalini kurduğu hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kendir Soymak

Rüya sahibinin bazı kazançlı fırsatlar elde edeceği demektir. Kişinin hayallerine kavuşacak olmasına alamet eder.

Rüyada Kendir Tohumu Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayırlı olacak bir iş kuracağına delalet etmektedir. Kişinin eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine işaret eder.

Rüyada Kenevir Görmek

Rüyada kenevir görmek, rüya sahibinin elindeki kazancın daha fazlasını isteyen doyumsuz birisi olduğuna işarettir. Kişinin harama el uzatacağı manasına gelir.

Rüyada Kenevir Tohumu Görmek


Rüyada kenevir tohumu görmek, kişinin hiç yapmam diyeceği işler yapacağı demektir. Kişinin yaptığı bu işten pişman olacağına delalet eder.