Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Çocuğunu Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kendi çocuğunu görmek, genellikle güzel ve olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, aile içerisindeki huzurun ve neşenin artacağına delalet eder. Rüyada çocuğunuzu henüz kundakta gördüyseniz bu rüya, duyacağınız sevinçli bir haberi müjdelemektedir.

Genel olarak rüya sözlüğü yazarları tarafından hayra yorulan bu rüya, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada çocuğunuzu hasta olarak gördüyseniz, rüya sahibi ve çevresindeki kişilerde sağlık sorunu varsa düzeleceğine ve uzun süre hastalık yaşamayacak olmaya delalet eder.

Rüyada çocuğunun hasta olduğunu görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan huzura kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya tabircilerine göre rüyada çocuğunun hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının baş göstereceği bir döneme gireceğine, bu nedenle de aile büyüklerinden destek almak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kendi çocuğunu görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Evlat Görmek

Rüya sahibinin rüyasında evlat görmesi kişinin yakın zamanda müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Rüyada evlat görmek, kişinin aldığı haber sayesinde mutlu olacağına, sadece kendisinin değil çevresinde bulunan insanlarında mutlu olacağına rivayet etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada evlat görmek, kişinin rahat ve huzur dolu evlilik hayatı geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kız Çocuğunu Görmek

Rüyada kişinin kendi kız çocuğunu görmesi, müjdeli bir haber alacak olmaya delalet eder. Bazı yorumlara göre bu rüya, rüya sahibi ve ailesini ilgilendiren hayırlı gelişmelerin yaşanmasına yorulmaktadır.

Rüyada Erkek Çocuğunu Görmek


Rüyanızda kendi erkek çocuğunuzu görmeniz, şansa, berekete ve ele geçecek olan yüklü bir paraya işaret eder.

Rüyada Kendi Evladını Görmek

Rüyada kendi evladını görmek, kişinin çocuklarının geleceği ve eğitimi ile yakından ilgileniyor olması anlamına gelmektedir. Bazen de evladını görmenin rüya tabiri, büyük bir mal sahibi olmaya ya da değerli bir hediye alacağınıza işaret eder.

Rüyada Kendi Çocuğunu Dövmek

Rüya sahibi kimsenin iç dünyasındaki çalkantıları, mutsuzluğunu ve umutsuzluklarını, yapmak istediklerini yapamamanın ruhsal gerginliğini ifade eder.

Rüyada Kendi Çocuğu ile Oynamak


Rüyada çocuğuyla oynadığını görmek, mutlu bir aile özlemi ve evlilik hayalleri olan kişilerin de gördüğü bu rüya bazı duygusal gelişmelerin yaşanacağını da müjdeler.

Rüyada Kendi Çocuğunu Öpmek


Rüya sahibi kişinin yeni bir girişim ya da bir aşk ilişkisi gibi merakla beklediği bir sonucun olumlu olacağına işaret eder. Rüyada görülen çocuk kız ise manevi anlamda güçlü duyguları, erkek çocuğu ise dünyevi iş veya sorumluklara yorumlanır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?