Rüyada Kekik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kekik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kekik Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kekik görmek, genel olarak rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi verildiğine yorulur. Kişinin ömrünü ilme, tahsile, okumaya ve bilgilenmeye verdiğini, bilge bir kimse olmak için çaba harcadığına delalet eder.

Genel olarak rüya tabircileri tarafından bu rüya, rüya sahibinin cahillikten korkmasına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kekik görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kekik Toplamak


Rüyada kekik toplamak, rüya sahibinin eksik ya da hatalı olduğu konularda her zaman birine danıştığını ve bu alçak gönüllü tavrı sayesinde kendisini geliştirebildiğine yorulmaktadır.
 
Rüyada Kekik Yemek

Rüyada kekik yemek, kişinin etrafında bulunan makam, mevki sahibi, görgülü kişilere işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bu kişiler sayesinde kendisini geliştirebildiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kekik görmek, ilme, tahsile, okumaya, görmeye ve bilgilenmeye meraklı bir kişinin varlığı demektir. Rüya sahibi okumanın ve aydınlanmanın kıymetini ve ayrıcalığını bilen, cahillikten korkan bir kişi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kekik Koklamak

Rüyada kekik koklamak, rüyayı gören kişinin alacağı haberler sonucunda yüzünün güleceğine, çok mutlu olacağına ve üzüntüsünün, sıkıntısının dağılacağına delalet eder.

Rüyada Kekik Döküldüğünü Görmek

Kişinin rüyasında kekik döküldüğünü görmesi, rüya sahibinin hayırlı kişilerle tanışacağına ve o kişilerle bir iş ortaklığına gireceğine yorulur.

Rüyada Kekik Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kekik ağacı görmesi, kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Kekik Ağacı Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kekik ağacı kestiğini görmesi, kişinin sıkıntılarından yakın zamanda arınacağına ve rahata kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kekik Yetiştirdiğini Görmek

Rüyada kekik yetiştirdiğini görmek, rüya sahibinin bol kazanç elde edeceğine ve borçlarından kurtulacağına delalet eder.