Rüyada Kefen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kefen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kefen Görmek


Rüyada kefen görmek, kişinin ahlaklı ve dinine bağlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayan, harama göz dikmeyen, namuslu bir kişi olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada kefen görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı gelinlik olarak yorumlamaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kefen görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kefen Dikmek


Rüyada kefen dikmek, ayıp örtmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çok sevdiği bir dostunun işlerini karşılıksızca yapacağına, bu yüzden ailesiyle arasının bozulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada kefen dikmek, kişinin yakın bir dostu ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada kefen görmek, rüya sahibinin ailesine düşkün olduğuna, onlara bir şey olursa dayanamayacağı demektir. Kişinin kendisinde önce ailesinin durumunu ve sağlığını düşündüğü anlamına gelmektedir.

Rüyada Tabutun İçinde Kefen Görmek

Rüyada tabutun içinde kefen görmek kişinin, iş hayatında büyük bir başarıya imza atacağına işaret eder. Kişinin hayatının değişeceğine maddi sıkıntısının ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada Kefen Giymek

Rüyada kefen giymek, rüya sahibinin yapacağı bir hatadan son anda döneceğine yorulur. Kişinin mantıklı bir şekilde hareket ederek adım atmadan önce düşüneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kefen Almak


Rüyada kefen almak, gıybete yorulur. Kişinin hak yiyeceğine ve günah işleyerek elde edilmiş kazancı olacağına yorumlanır.

Rüyada Kefen Kesmek

Rüyada kefen kesmek, rüya sahibinin kıymetini bilmediği bir yakınının boşluğunu yaşayacak olmasına delalet eder. Kişinin bu nedenle sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada Kefen Giydiğini Görmek

Rüyada kefen giydiğini görmek, planların bozulmasına delalet eder. Kişinin yanlış kararlar alacağına rivayet eder.

Rüyada Kefene Sarılı Birini Görmek

Rüyada kefene sarılı birini görmek, kötüye yorumlanır. Rüya sahibinin bir yakınının vefat edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kendini Kefenlenmiş Görmek

Rüya sahibinin hayatını yaşayamadığını düşüneceğine delalet eder. Kişinin uzun bir yolculuğa çıkıp macera arayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kefen Hazırlamak


Rüyada kefen hazırlamak, rüya sahibinin kötü bir haber alacağına delalet eder. Kişinin aldığı haberle üzüntüye boğulacağına delalet eder.