Rüyada Katır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Katır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Katır Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada katır görmek, uzun yıllar sürecek sorunlara yorulur. Rüya sahibinin içinden çıkamayacağı ve uzunca bir süre etkisinin devam edeceği bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalmasına yorulmaktadır. Tüm çabalamalara rağmen kişinin karşısına bu sorunların tekrar tekrar çıkacağına ve bu nedenle de işlerinin bir türlü yolunda girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada katır görmenin rüya tabiri, bazı rüya sözlüğü yazarları tarafından daha farklı yorumlanmaktadır. Bu yoruma göre, kişide iç sıkıntısından ve huzursuzluktan kaynaklanan hastalıkların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüya tabirlerinde rüyada katır görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Katıra Binmek


Rüyada katıra binmek, rüya sahibinin ileride çok rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada katır görmek, rüya sahibinin başından sorunun ve sıkıntının eksik olmayacağı demektir. Kişinin iş hayatında başarılı birisi olduğuna fakat kendisini kanıtlayamadığına, iş yerinde ezildiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Katır Eti Görmek


Rüyada katır eti görmek, kişinin hayırlı bir kısmete kavuşacağına ve ailevi sorunlarından kurtulacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağına da delalet eder.

Rüyada Katırın Anırdığını Görmek

Rüyada katırın anırdığını gören kişinin, yavaş yavaş sorunlarından kurtulacağına işaret eder.
 
Rüyada Dişi Katır Görmek

Rüyada dişi katır görmek, rüya sahibinin eline geçecek olan uzun süreli maddi kazanca ve mutluluğa delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Katır Görmek

Rüyasında erkek katır görmek, rüyayı gören kişinin bereketli işlere girişeceğine işaret eder.

Rüyada Katırdan Düşmek

Rüyada katırdan düşmek, kişinin uzun sürecek bir hastalığa yakalanmasına ve iş hayatında çeşitli zor durumların yaşanmasına alamet eder.

Rüyada Odun Yüklü Katır Görmek

Rüyasında odun yüklü katır gören rüya sahibinin, paraya ihtiyacı olmadığına, kendi ekmeğini kendisinin yaptığına, bahçe işleriyle uğraşmak istediğine rivayet eder.

Rüyada Katıra Yük Yüklemek

Rüyada katıra yük yüklediğini gören kişinin, uzun bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta yanında rüya sahibini yalnız bırakmayacak dostlarının olacağına işaret eder.

Rüyada Katırın Isırdığını Görmek

Rüyasında katırın ısırdığını gören kişinin ailesiyle sürekli bir tartışma içerisinde olacağına, ailesinin kavgalarından sıkılıp kendisine ev alacağına delalet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?