Rüyada Kasık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kasık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kasık Görmek


Rüyada kasık görmek, hayırlara yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin uzun süredir gösterdiği çabaların sonunda meyvesini vereceği, şansın yüze güleceği delalet etmektedir.

Genel olarak tabirciler bu rüyayı işlerin iyiye gitmesine, üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulmaya yormaktadır. Ayrıca kişinin başarıdan başarıya koşup, beklediği mevkiye yükselmesine de delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kasık görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kasık Kılı Görmek

Rüya sahibinin kazancında artış olacağına yorulur. Kişinin sorunlarının kısa zamanda çözüleceğine ve ferah bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Kasık Kıllarını Kesmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında dilediği noktaya geleceği demektir. Rüya sahibinin hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Kasık Traşı Görmek


Kasık traşı görmek, engellerin ve sorunların üstesinden gelecek olmaya yorulur. Rüya sahibinin önünde sevinçli ve mutlu günlerin olduğuna, huzurlu bir hayata adım atacağına alamet eder.

Rüyada Kasık Ağrısı Görmek

Rüya sahibinin huzurlu ve ferah giden hayatının bazı kişiler tarafından kıskanıldığına, bu nedenle de kişinin zor duruma düşebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kasık görmek, hayır kapılarını açacak bazı girişimlerde bulunulacağı demektir. Kişinin gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceği anlamına gelir.

Rüyada Kasıktan Kan Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kan geldiğini görmesi, kişinin hayatında çeşitli sorunlar olacağına rivayettir. Rüya sahibinin çevresiyle tartışma yaşayacağına da alamet eder.

Rüyada Kasık Biti Görmek


Rüyayı gören kişinin lüks içinde hayat geçirmeye, kötü bir haber alacağına alamet eder. Rüyayı gören iyi bir insan ise işinde ya da sosyal hayatında sırtından vurulacağına yorulur.

Rüyada Kasıktan Bıçaklandığını Görmek

Rüyada kasıktan bıçaklanmak bilgi sahibi oldukça daha da alçak gönüllü biri haline geleceği demektir. Kişinin aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kasıkta Yara Görmek

Kişinin geleceğinin parlak ve güzel olacağına yorulur. Kişinin ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine delalet eder.