Rüyada Kambur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kambur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kambur Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kambur görmek, iyiye yorulmamaktadır. Rüya sahibinin başından uğursuzluğun, belanın, sorun ve sıkıntıların eksik olmayacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Kişinin işlerinin bozulacağına, başarıya giden yollarının tıkanacağına işaret eder.

Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre bu rüya kişinin yaşayacağı bir hastalığın habercisidir. Rüyayı gören kişinin uzun süren problemler sonucunda, sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kambur görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kambur Olmak

Rüyada kambur olduğunu görmek, hem hayır hem de şer olarak yorumlanır.

Rüyada kambur görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin başından uğursuzluğun eksik olmayacağı demektir. Kişinin belanın, sorunun ve sıkıntının eksik olmayacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Kambur İnsan Görmek


Rüyada kambur insan görmek, kişinin planlarının alt üst olacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına delalet eder. Kişinin kavgaların ve karmaşaların içinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada Kambur Adam Görmek

Rüyada kambur adam görmek, rüya sahibinin ağız tadının bozulacağına ve üzüleceğine delalet eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafından sağlığın bozulacak olmasına da yorulmaktadır.

Rüyada Belinin Büküldüğünü Görmek

Rüyada belinin büküldüğünü görmek, hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, kazancının artacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Belini Görmek

Kişinin rüyasında başkasının belini görmesi, rüya sahibinin hayır işleri peşinde koşacağı demektir. Rüya sahibinin hayatında hiçbir olumsuzlukla karşılaşmayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kendi Belini Görmek


Rüyada kendi belini görmek, kişinin yaptığı işleri sağlam yapan, kimseye güvenmeyen ve işin aslını öğrenmeden hareket etmeyen kimse olduğuna işarettir. Aynı zamanda kendinden emin adımlarla ilerlemenin gelecek hayatında kendine olumlu yansımalarının olacağına delalet eder.

Rüyada Belini İnce Görmek

Kişinin rüyasında belini ince görmesi, mal sahibi olacağına ve kimseye muhtaç olmayacağına rivayettir. Kişinin çevresindeki insanların ne gülüp geçtiklerine alamet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?