Rüyada Kalkan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalkan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Kalkan Görmek


Rüyada kalkan görmek, büyük bir güç elde etmek olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yüksek bir mertebeye erişeceğine ancak bu ulaştığı konumda doğru adımlar atması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin bu gücü elde etmesi ile birlikte çevresinin değişeceğine, zengin insanlar arasına gireceğini de bildirmektedir.

Rüyada kalkan görmenin rüya tabiri genellikle iyi gelişmelerin habercisi olarak görülmektedir. Bir rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin sevdiklerini korumak için alacağı tedbirlere yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kalkan görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kalkan Satın Almak


Rüyada kalkan satın almak, kişinin iş hayatındaki hırsına işaret etmektedir. Ayrıca bazı yorumculara göre kişinin ailesi ile birlikte önemli konularda karar vermek zorunda kalacağı ve aldığı sorumluluklardan dolayı zorlanmış hissedeceğine de delalet eder.

Rüyada Kalkan Kırmak

Rüyada kalkan kırmak, kötü bir haber alıp hayal kırıklığı yaşamaya yorulmaktadır. Kişinin psikolojik açıdan aşırı zayıflayacağı bildiren rüya, özellikle aile içinde yaşanacak olan tatsız gelişmelerin kişiyi üzeceğine de işaret eder. Rüyada başkasının kalkanını kırdığını görmek ise o kimsenin söylediği yalanları ortaya çıkarmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Kalkan Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kalkan düşürdüğünü görmesi, kişiye zorla iş yaptırılacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kalkan düşürdüğünü görmesi, rüya sahibinin zor günler geçireceği fakat hiçbir zarar almadan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalkan görmek, kişinin her an tetikte kalmaları gerektiği demektir. Rüya sahibinin olası bir saldırıya hazırlıklı yakalanmaları için uyanık kalmalarının doğru olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kalkan ile Korunduğunu Görmek

Kişinin rüyasında kalkan ile korunduğunu görmesi, rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyen kimselerin varlığı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kalkan ile korunmak, kişinin çevresinin geniş olduğuna alamet eder.

Rüyada Kalkan Sattığını Görmek

Rüyada kalkan sattığını görmek, rüya sahibinin çevresinden gelecek zararlara karşı eli kolu bağlı kalacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında kalkan satması bazı tabircilere göre ise, rüya sahibinin pişmanlıklarının bir fayda etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kalkan ile Dövüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kalkan ile dövüştüğünü görmesi, kişinin çevredeki insanlara karşı bir zararı dokunacağına işaret etmektedir. Rüyada kalkan ile dövüşmek, rüya sahibinin işlerinde ilerleme kat edeceğine de rivayet etmektedir.

Rüyada Kalkan Kullanan Kimse Görmek


Rüyada kalkan kullanan kimse görmek, rüya sahibinin ailesiyle çeşitli tartışma yaşayacağına alamettir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kalkan kullanan kimse görmek, kişinin sıkıntılı zamanlarında kimseyi yanında bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Kalkan Tuttuğunu Görmek

Kişinin rüyasında kalkan tuttuğunu görmesi, rüya sahibinin bir süreliğine özgürlüklerinin kısıtlanacağı demektir. Rüyada kalkan tuttuğunu görmek, rüya sahibinin özgürlüğünü geri alabilmek için büyük bir mücadele vermesi gerekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kalkan Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kalkan görmek, kişinin kendisini dış dünyadan korumak için ördüğü duvarı sembolize etmektedir.