Rüyada Kahin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahin Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kahin görmenin anlamı, genellikle boşa zaman harcamaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin gereksiz, saçma sapan işlerle boş yere uğraşacağına delalet etmektedir.

Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre ise bu rüya, kişinin daha önce ilişki yaşadığı biri ile tekrar bir araya gelecek olmasına işaret eder. Rüya sahibinin tekrar beraber olacağı bu kişi ile mutlu günler yaşayacağına yorulur.

Rüya tabirlerinde rüyada kahin görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kahine Soru Sormak

Rüyada kahin ile konuşmak ya da kahine soru sormak, aile ve sosyal hayattaki sorunlara yorulmaktadır.

Rüyada kahin görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya geleceği demektir. Kişinin bu durumdan dolayı içinde bulunacağı bunalımdan uzun süre kurtulamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Müneccim Görmek

Rüyada müneccim görmek, kahin görmek ile hemen hemen aynı anlamlara gelmektedir. Kişinin fayda sağlamayacak işlerde bulunmasına ve boşa vakit kaybedecek olmasına delalet eder.

Rüyada Medyum Görmek


Rüya sahibinin karşısına çıkacak deneyimli kişilerden yararlanacağı demektir. onlardan fikir alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu küçük sorunları fazlasıyla büyüttüğüne işaret etmektedir. Kişinin tedirgin birisi olduğuna da yorulur.

Rüyada Kahinle Konuşmak

Rüya sahibinin zor zamanlar geçireceğine işarettir. Kişinin bu zamanlardan ders çıkaracağına ve kendisini geliştirerek güzel bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada Gelecekten Haber Getiren Birini Görmek


Rüya sahibinin attığı her adımda, yaptığı her çalışmada dahada ileri gideceği demektir. Kişinin iş hayatında ortaya koyacağı başarısıyla zirveye çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Kahin Olmak

Rüyada kahin olmak, rüya sahibinin ailesiyle birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağına işaret eder. Kişinin sorunlarının ortadan kalkacağına alamet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?