Rüyada Jeton Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jeton Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jeton Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada jilet görmek, genellikle seyahate çıkmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin tatil amacıyla çeşitli gezilere katılabileceğine delalet eder.

Bir başka yoruma göre ise rüyada jeton görmek kişinin talihinin ve şansının açılacak olması anlamına gelmektedir. Dostlardan alınacak güzel haberler ile birlikte mutlu olunacağına ya da iş hayatındaki başarıların artacağına işaret eder. Büyük bir fırsata delalet eden bu rüya, ömür boyu sürecek iyi dostluklar kurulması manasına da gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada jeton görmenin rüya sözlüğü yorumu ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Jeton Bulmak

Rüyada jeton bulmak, rüya sahibinin içindeki cevheri ortaya çıkaracak cesareti elde edecek olmasına yorulur. Kişi bu cesareti elde ettikten sonra, büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada jeton görmek, kişinin hayatındaki bütün sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen arınacağı demektir. Ayrıca rüya sahibinin bu zamana kadar çaba göstererek bir yerlere gelmek istediğini gören bazı dostlarının elinden tutacağı ve onu başarıya götüreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Rüyada jeton kaybetmek rüya tabiri, beklenmedik, ani, üzücü haberler almaya ya da yapılan yolculuk planlarının iptal olması anlamına gelmektedir. Kişinin hırsından ve güvensizliğinden dolayı maddi anlamda hayal kırıklığı yaşayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Jeton Görmenin Psikolojik Yorumu


Rüya sahibinin hislerine güvenerek harekete geçen biri olmasının sembolüdür. Kişinin kendisine çok fazla güvendiğine, bu güveninin bir gün hata yapmasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada Jeton Atmak

Rüyada jeton atmak, rüya sahibinin hayatı boyunca bir çok hata yapacağı, bu hatalarından ders alıp bir daha yapmamak için çok çabalayacağı demektir. Kişinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına fakat bu sorunların çok büyük sorunlar olmayacağına alamet eder.

Rüyada Lunapark Jetonu Görmek

Rüyada lunapark jetonu görmek, rüya sahibinin işinde bazı tatsız olaylarla karşı karşıya geleceğine, kişinin durduk yere moralinin bozulacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatı hariç normal yaşantısında çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Tren Jetonu Almak

Rüyada tren jetonu almak, kişinin eşiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir geçireceklerine, rüya sahibinin çok hayırlı işler yapan evlatlara sahip olacağına, kendisi gibi ahlaklı çocuklar olacaklarına, kişinin yüzünü hiç kara çıkarmayacaklarına işaret eder.