Rüyada İzlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İzlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İzlemenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada izlemek, ayrılığın habercisi olan bir rüya olduğuna yorulur. Rüya sahibinin birlikte olduğu kişi ile sorunlar yaşayıp ayrılacağına delalet eder. Ancak daha sonra bu kişiyle tekrar bir araya gelerek bir daha hiç ayrılmayacakları şeklinde delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, iş hayatında sıkıntı çıkaran bir kişiye işaret etmektedir. Rüya sahibi, kendisine sorun çıkartan bu kişi ile irtibatını keseceği ve bu sayede rahata ereceği anlamına gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada izlemenin yorumu ayrıca şu şekillerde geçmektedir:

Rüyada Film İzlemek

Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu kötü durumdan kısa zamanda kurtulacağına delalet etmektedir. Kişinin çok büyük zahmet göstermeden büyük başarılar ve kazançlar elde edeceği, çevresi tarafından örnek gösterilen bir kişilik olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüyada televizyon izlemek, rüya sahibinin akrabalarından birinin hem maddi hem de manevi anlamda ailesini çok büyük sıkıntılara sokacağına delalet eder.

Rüyada izlemek, çok sevdiği bir kişiden üzülerek ayrılacağına, hayatına başkaları girip çıksa da bu kişiyi asla unutmayacağı demektir. Rüya sahibinin, eski zamanları özleyeceğine, sevdiğine mesaj atacağına ve tekrar barışacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada Maç İzlemek


Rüya sahibinin iş ve özel hayatında uğraşması gereken çok büyük sorunlar varken, önemsiz şeylerle uğraştığına işaret eder.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan projelerini hayata geçireceğini ve bu sayede bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Video İzlemek

Rüya sahibinin iş hayatındaki deneyimleri sayesinde sıkıntılarından kurtulup, çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Cinsel İlişki İzlemek


Rüyasında cinsel ilişki izlediğini gören kişinin, birine maddi ve manevi anlamda yardım edeceğine, yardımsever birisi olduğuna işarettir.

Rüyada Korku Filmi İzlemek

Rüyasında korku filmi izleyen rüya sahibinin, sıcak bir yuvası olacağına, evliyse eşiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bekarsa kendisine yakışır birini bulacağına rivayet eder.

Rüyada Birini İzlemek


Rüyasında birini izlediğini gören kişinin, hayatının kötü gideceğine, sevdiği kişiye kavuşamayacağına, çaresizlik içerisinde olacağına delalet eder.

Rüyada Düğün Görmek


Rüyasında düğün gören kişinin, yakında dünya evine gireceğine, evlendiği kişiyle mutlu mesut yaşayacağına, sorunlarının olmayacağına, beraber gezip dolaşacaklarına, çocukları olacağına yorumlanır.

Rüyada Kendini Dışarıdan İzlemek

Rüyada kendini dışarıdan izleyen rüya sahibinin, kötü bir dönem atlatacağına, yaşadığı olayların etkisinden çıkamayacağına, etrafındaki dostlarına kötü davranacağına rivayet eder.

Rüyada Deniz İzlemek

Rüyada deniz izlemek, kişinin huzura erişeceğine, dertlerden uzak, sıkıntıların bittiği güne geleceğine, kimseye ihtiyacı olmadan sessiz ve sakin bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Manzara İzlemek

Rüyasında yeşil manzara izlediğini gören kişinin, iş hayatının kolay geçeceğine, rüya sahibinin çaba göstermeden kendini üst makamlarda bulacağına işarettir.

Rüyada Kabeyi İzlemek

Rüyada Kabeyi izlediğini gören rüya sahibinin, imanına önem verdiğine, namazlarını aksatmadığına, sohbetlere katıldığına, Allah'a en iyi şekilde kul olmaya çalıştığına delalet eder.

Rüyada Haber İzlemek

Rüyada haber izlediğini gören kişinin, ülkeyle ilgili her haberi takip ettiğine, rüya sahibinin tarihi olaylara çok meraklı olduğuna, tarihle ilgili olayları vakit buldukça araştırdığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yıldızları İzlemek

Rüyada yıldızları izlediğini gören kişinin, çevresinin geniş olduğuna, konuşkan bir yapıya sahip olduğuna, rüya sahibinin, her olaya burnunu soktuğuna, çevresinde olup biten olaylardan haberdar olduğuna delalet eder.