Rüyada İstihare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İstihare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İstihare Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada istihare görmek, hayırlı anlamlara yorumlanır. Rüya sahibinin atacağı iyi atılımlar sayesinde işlerinin yoluna gireceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet etmektedir.

Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, kurtuluşa işaret etmektedir. Sağlık sorunu yaşayan kişilerin dertlerine derman bulacaklarını göstermektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada istihare görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada İstihare Yapmak


Rüyada istihare yapmak, kişinin uzun zamandır hayal ettiği şeylere kavuşacağını göstermektedir.

Rüyada istihare görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok dikkatli ve titiz olduğu, en ufak bir hataya bile yer vermediği demektir. Kişinin bu davranışı, onu başarıya taşıyacağı gibi hem maddi hem de manevi tatmin sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İstihare Duası Okumak

Rüya sahibinin dualarının Allah katında kabul olacağına delalet eder. Kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının çözüme ulaşacağına işaret etmektedir.
 
Rüyada İstihare Namazı Kılmak

Rüyada istihare namazı kıldığını görmek, kişinin mutlu bir izdivaç yaşaması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan yaşadığı zor zamanları geride bırakacağına delalet eder.

Rüyada İstihareye Yatmak

Rüya sahibinin yaptığı yardımlar sayesinde çokça hayır duası alacağına işarettir. Kişinin bolluk ve bereketin eksik olmayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada İstiharede Niyet Ettiğin Kişiyi Görmek

Rüya sahibinin hayırlı olaylarla karşı karşıya kalacağı demektir. Kişinin hayatının düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada İstihare Renkleri Görmek

Rüyada istihare renkleri gören kişinin, hayatında bazı olumsuz olaylarla mücadele etmek zorunda kalacağına alamet eder. Fakat kişinin bu zorlukları kolayca aşabileceğine rivayettir.