Rüyada İsteme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İsteme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İsteme Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada isteme görmek, genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya, rüya sahibinin hayattaki yeni hedeflerine işaret etmektedir. Kişinin gerçekleştirmek istediği bu yeni hedeflerinde ilerlemesi için yeni insanlar ile tanışacağına delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, bir iş değişikliğine ya da yakınlarından ayrı kalmaya delalet eder. Kişinin hayatında yapacağı değişiklikler sonucunda iş, okul ya da benzeri arkadaşlıklarının son bulabileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada isteme görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kız İsteme Görmek

Rüyada bekar bir erkeğin kız istemeye gitmesi, hayırlı biri ile izdivaç yaşayacağına delalet etmektedir. Evli birinin kız isteye gittiğini görmesi, eşi ile aralarına girecek biri olduğuna yorulmaktadır. Boşanmış birinin kız istemeye gittiğini görmesi ise kişinin uzun yıllar boyunca bekar kaldıktan sonra evleneceğine delalet eder.

Rüyada Kız İsteme Merasimi Görmek


Rüyada kız isteme merasimi görmek, alınacak müjdeli haberlerin habercisidir. Rüya sahibinin üst üste alacağı güzel haberler ile birlikte mutluluk gözyaşları dökeceğine delalet eder.
Kız isteme merasimi görmek, bekar kadın ve erkekler için büyük bir aşka yelken açacakları manasına gelmektedir.

Rüyada Kızının İstendiğini Görmek

Rüya sahibinin gerçekte evlenecek yaşta bir kızı var ise bu rüya evlerine gelecek görücünün habercisidir.
 
Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda tanışacağı biri ile mutlu bir birliktelik yaşayacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi evli ise yakın zamanda bir bebek haberi alacağına işaret eder.

Rüyada Kız İsteme Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kız isteme merasimi görmek rüya tabirlerince cinsel fantezileri veya seks konusundaki farklı istekleri yüzünden ağır eleştirilere maruz kalan kimselerin kendilerini kapana kısılmış gibi hissederek daha da içine kapanık biri haline gelmelerinin ifadesidir.

Rüyada Sevdiğin İnsanı İstenmeye Gelindiğini Görmek


Rüya sahibinin onu kıskananlara karşı tedbirli olması gerektiğine yorulmaktadır. Kişinin etrafında haset insanların çok fazla olduğunu delalet eder.