Rüyada Islanma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Islanma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Islanma Görmek


Rüyada ıslanma görmek, kısa bir süre zarfında piyango gibi bir mirasa konacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında rakiplerinin olacağına, ok dikkat etmesi gerekeceğine, sıkıntılı günlerin yaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ıslanma ve ıslaklıkla ilgili diğer değerlendirmeler aşağıda gösterilmiştir:

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanan kişi için bu durum rüya tabircilerince onun kısmetinin açılacağına işaret eder. Ayrıca rüyasında yağmurda ıslandığını gören şahsın maddi sorunları aşarak mutluluk bulacağı hatta ibadete sıkı sıkıya bağlanacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Yağmurda Sırılsıklam Islandığını Görmek


Rüya sahibinin rüyasında yağmurda sırılsıklam ıslandığını görmesi hatalarından ders alacağına, tövbe edeceğine, doğru yolu bir şekilde bulacağına, yaptığı hataları bir daha yapmacağına yorulmaktadır. Ayrıca dinini iyice öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada ıslanma görmek, kişinin ne kadar güç duruma düşerse düşsün göstereceği metanetle olumsuz süreçten alnının akıyla çıkacağı demektir. Rüya sahibinin mutlu ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hortumla Islanmak

Rüya sahibinin rüyasında hortumla ıslandığını görmesi bereketli kazanca, saadete işaret etmektedir. Ayrıca kimi rüya yorumcuları tarafından terfi, bol kazanç, saygınlık ve güzel haberlerin yolda olması şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyada Suda Islandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında suda ıslandığını görmesi hak tarafından hidayete ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada Duşa Girip Islandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duşa girip ıslandığını görmesi bol para kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Nehire Girip Islandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında nehire girip ıslandığını görmesi büyük bir mirasın sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Fıskiye İle Islanmak


Rüyada fıskiyenin sizi hafifçe ıslattığını görmek küçük tatsızlıkların habercisi olarak açıklanmaktadır. Ancak bazı rüya tabircileri tarafından rüyasında fıskiyenin kendisini sırılsıklam ettiğini gören kişinin gam ve hüzünle karşılaşacağına delalet edilmektedir.

Rüyada Deniz Dalgasıyla Islanmak


Rüyada denizden gelen dalgayla ıslandığını görmek, uzun ve keşmekeşli bir süreçten sonra kişinin tasalarının dalgayla birlikte yok olup gittiği şeklinde açıklanmaktadır.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال