Rüyada Iskaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Iskaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Iskaladığını Görmek


Rüyada ıskaladığını görmek, rüya tabircileri tarafından kişinin koordinasyonsuz bir aile ve iş yaşamı olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yay, silah, tüfek veya taş gibi vasıtalarla vurmak istenilen yerin ıskalandığı görülüyorsa bu durum rüya sahibinin telaşlı ruh haline, her işte alel acele davrandığına, plansız ve programsız hareket ettiğine işarettir. Bir kısım rüya tabircilerine göre rüyada ıskaladığını görmek, herhangi bir ticari işte ortaya konulacak hedefin tutturulamayacağına, başarısızlığa, parasal kayba ve sonucunda ailevi problemlere delalet etmektedir.

Rüyada Hedefi Iskaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hedefi ıskaladığını görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre, şahsın vefalı ve sadık hayat arkadaşının olduğuna, sıkıntısız bir yaşam süreceğine, haklı kazanca, saadetli bir geleceğe sahip olacağının alametidir.

Rüyada ıskalamak görmek, kişinin önemli bir konuda yapılacak olan atılımda hedefe ulaşamayarak iş konusunda maddi ve manevi sıkıntıya düşeceği demektir. Rüya sahibinin aile konularda sıkıntıların gerçekleşeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yay ile Hedefi Iskaladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında yay ile hedefi ıskaladığını görmesi, rüya tabircilerine göre, başarıya giden yolda engellere rastlayacağına işaret eder. İki kişi arasına üçüncü şahsın gireceğine ve ara bozuculuk yapacağına yorumlanır.

Rüyada Silah ile Hedefi Iskaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında silah ile hedefi ıskaladığını görmesi, aşırı aceleci ve plan yapmadan hareket ettiğine işaret eder.

Rüyada Taş ile Hedefi Iskaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında taş ile hedefi ıskaladığını görmesi, herhangi bir ticari işte ortaya konulacak hedefin tutturulamayacağın