Rüyada İnsan Dışkısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek


Günahkar olmaya alamet eder. Rüya sahibinin kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada bok, kaka görmek, aynı zamanda kötü haber olarak da yorumlanır. Kişi, sahip olduklarının değerini bilmeli, haramdan ve zinadan uzak durmalıdır.

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, kişinin iş hayatında çeşitli zorluklarla baş başa kalacağına, ailesinden destek alması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada bok görmek, aynı zamanda aile hayatında yaşanacak olan huzursuzluğun habercisidir. Aile büyükleri araya girecek ve tatsız durumu tersine çevirecektir. Rüya sahibinin etrafında kinci insanların olabileceğine de delalet etmektedir.

Rüyada İnsan Dışkısı Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısını yediğini görmesi çok üzecek bir haber alacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah işiteceğine yorumlanır. Yardım etmek istese de elinde olmayan sebeplerden ötürü yardım edemeyeceğine rivayet edilir. Rüyada insan dışkısı yiyen birini görmek, laf taşıyan bir kişi yüzünden eşlerin arasının açılacağına, bu yüzden büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine ancak bir türlü aranın düzeltilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Boklu Kuyu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boklu kuyu görmesi kötü bir durumla başa çıkmak zorunda kalacağına, bu yüzden çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına ve uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu çalışmanın rakiplerinin ayak oyunları yüzünden heba olacağına yorulur. Rüyada bokun içinde yüzmek ve çıkmak, iş hayatı ya da aile hayatı içinde yaşanan bir tatsızlığın aile büyüklerinden birinin yardımı sayesinde çözüleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İnsan Dışkısı Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı kustuğunu görmesi çalışma hayatında uzun zamandan beri devam eden başarılı çalışmaların rakipler tarafından kıskanılacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına yorumlanır. Maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına ve üzüntü duyulacağına alamettir. Rüyada bok kusmak ve yıkanmak, zor bir durumla uğraşmaktan ötürü çok sıkıntı çekileceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında saygınlık kaybı yaşanacağına ve sorunlardan ötürü bir türlü yeni bir adım atılamayacağına yorumlanır.

Rüyada İnsan Dışkısı Bulaşması

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı bulaştığını görmesi sahip olduğu kariyere büyük zarar verecek ve zor zamanlar geçirmesine sebep olacak bir olayla suçlanacağına, bu yüzden ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine delalettir. Rüyada pantolona insan dışkısı bulaşması çok iyi bir kariyere sahip olunacağı, ancak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü rakiplerden birinin yapacağı bir ayak oyunu ile iş dünyasında ismin lekeleneceği ve birçok işin kaybedileceği manasına gelir.

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada kaka görmek, kişinin işlerinin açılacağına, yoğun bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya yorumcuları bu düşü pek de hayırlı betimlemez. Fakat istisnai durumlar meydana gelebilmektedir. Kişinin alacağı bir haber sonucunda yolculuğa çıkacağına rivayet eder. Bu yolculuk zorunlu ve sıkıntılı olacaktır.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yaptığını görmek, kişinin maddi yönde şansının her zaman güzel olacağına, sağlık açısından bazı ufak sorunlar yaşasa da bu sorunların kısa süreli olacağına delalet der. Rüya sahibi içini ferah tutmalıdır. Var olan sıkıntı ve stresli günlerin son bulacağına yorumlanır. Rüyada insan dışkısı görmek, rüya sahibinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını bolluk içinde geçireceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Altına Kaka Yapmak


Rüya yorumcularına göre rüyada altına kaka yapmak, kişinin bir dostuyla tatsız olaylar yaşayacağına yorulur. Rüyayı gören rüya sahibinin büyük bir maddi zarara uğrayacağı rivayet edilir. Kişi çevresinde barındırdığı insanları iyi seçmelidir. Aksi takdirde türlü işlerle uğraşacaktır.

Rüyada Başkasının Dışkısını Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının dışkısını yediğini görmesi Pis işlere bulaşan bir tanıdığın bu yüzden büyük tartışmaların yaşanmasına sebep olacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların baş göstereceğine yorumlanır. Aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkileyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına rivayet edilir. Rüyada birinin köpek boku yediğini görmek, bir kişinin iş hayatı ile ilgili kirli çamaşırlarının ortaya döküleceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin baş göstereceğine ve insanlar arasındaki saygınlığının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada İnsan Dışkısının Üstüne Oturmak

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısının üstüne oturduğunu görmesi içinden çıkılmaz bir durumla burun buruna gelen rüya sahibinin, kendisini desteklediğini sandığı kişilerden ihanet göreceğine, elinde avucunda kalan mal varlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına yorumlanır. Doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine ve üzüntülü bir şekilde düşüncelere dalacağına delalettir. Rüyada insan dışkısı üstüne oturmuş birini görmek, birçok işin denenmesinin ardından büyük bir çaba gösterilerek girilen çalışmanın pek iyi gitmeyeceği, yatırılmış olan paraların bir türlü karşılığının alınamayacağı, yeni bir sorunla karşılaşacağına ve sıkıntılarla boğuşulacağı manasına gelir.

Rüyada İnsan Dışkısının Eline Bulaştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısının eline bulaştığını görmesi Akrabalardan birinin yaptığı bir hata yüzünden içine düştüğü sıkıntının rüyayı gören kişiyi de etkileyeceği, bu yüzden bir türlü toparlanamayacağı, işlerin deyim yerindeyse arap saçına döneceği, dört duvar arasına düşülebileceği ve zararın günden güne daha da büyüyeceği anlamına gelir. Rüyada insan dışkısının elbisesine bulaştığını görmek, sahip olunan makamın, iş dünyasındaki kıskanç kişiler tarafından kötüleneceğine, bu yüzden gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına ve sevilen bir kişi ile bir yanlış anlaşılma sonucu tartışılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemek, rüya sahibinin ailesiyle tartışma yaşayacağına, çok sıkıntılı ve hüzünlü günler geçireceğine, yaşadığı tartışmaların ve kavgalarının sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Eline Kaka Bulaşması

Rüyada eline kaka bulaşması, kişinin iş yerinde saygınlığının artacağına, borçlarının biteceğine, eş dost ve akrabalarının sayesinde işlerini geliştireceğine rivayet eder.

Rüyada İnsan Dışkısı Temizlemek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı temizlediğini görmesi, rüya sahibinin yaptığı hatalardan kurtulmaya çalıştığına işaret eder. Rüyada bok temizlemek, yaşanacak hayırlı olaylara yorulur.

Rüyada İnsan Dışkısı Ellediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı ellediğini görmesi rüya yorumcularına göre harama bulaşacağı, haksızlık, yolsuzluk ve kötülük yapacağına yorulur.

Rüyada İnsan Dışkısı Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı yediğini görmesi, hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin her türlü günah yoluna gireceği ve hırsına yenik düşeceğine delalet eder.

Rüyada İnsan Dışkısına Bulaşmak

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısına bulaştığını görmesi kişinin hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, mutsuz olacağına ve zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Tuvalette İnsan Dışkısı Görmek


Rüyada tuvalette bok görmek, rüya sahibinin rüyasında çok iyidir. Kişinin yakın zamanda bolluğa, zenginliğe ve berekete kavuşacağına delalet ederken aynı zamanda büyük bir variyet elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada İnsan Dışkısı Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında insan dışkısı topladığını görmesi, kişinin gelecek için birikim yapacağına alamet eder. Kişinin rüyasında insan dışkısı topladığını görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda hiçbir sorun yaşamayacağı anlamına gelir.