Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İncir Görmek


Şansının artacağına, sıkıntılı günleri geride bırakacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin maddi gelirinin azalacağına, iş hayatında sorunların ardı sırası kesilmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin zor bir hayatı geride bırakacağına ve rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibinin servete ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında incir ağacı görmesi, rüya sahibinin işinde başarılı olacağına, herkes tarafından takdir edileceğine yorumlanır. Rüya sahibi yakın bir akrabası tarafından kıskanılır. Kindar ve kötü akraba anlamına da gelen bu rüya kişinin güçlü bir yapıya sahip olacağının da habercisidir. Rüyada incir ağacı görmek kişinin zor günleri kolay bir şekilde atlatacağına da delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir yediğini görmek hayra yorulur. Rüya sahibinin rüyasında kuru incir görmesi, kişinin mal varlığının günden güne artacağına ve işlerinin düzeleceğine delalet eder. Rüyada kuru incir görmek kişinin hane içerisinde huzura kavuşacağına, aile bireyleriyle arasının iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil İncir Görmek


Rüyasında yeşil incir gören kişinin iş hayatında başarısız olacağına, zorluklar ve sıkıntılar içerisinde mutsuz ve huzursuz olacağına yorulur. Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir. Rüyada yeşil incir görmek, rüya sahibinin hayatında karşısına çıkacak olan zorluklara karşı güçlü bir duruş sergileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Siyah İncir Görmek


Rüyada siyah incir görmek, kişinin yaşadığı vicdan azabına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaptığı bir şeyden ötürü çok pişman olacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada siyah incir görmek, hatalardan alınacak olan dersler olarak nitelendirilmektedir.

Rüyada Taze İncir Görmek

Rüya sahibinin rüyasında taze incir görmesi kişinin iş hayatında yeni ortaklıklar ile işlerini yoluna sokacağına, hayatında çeşitli değişikliklerin meydana gelebileceğine rivayet eder. Rüyada taze incir görmek, rüya sahibinin hayırlı ve huzur dolu bir evlilik hayatı geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İncir Yediğini Görmek

Rüyada incir yemek bereket anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok kalabalık bir aileye sahip olacağını göstermektedir. Huzur dolu bir yaşam süreceğine, iş hayatında şansının yaver gideceğine rivayet etmektedir. Rüya sahibi içini ferah tutmalıdır, akrabalarıyla eğer bir küskünlüğü var ise ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüyada incir reçeli görmek evlilik demektir. Hayra ve güzel bir kısmete işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada incir reçeli görmek, sahip olunun mal ve mülkte başkalarının gözünün olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Birine İncir Vermek


Rüya sahibinin rüyasında birine incir verdiğini görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatına son verebileceğine, fakat sonradan pişman olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada birine incir vermek, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, mutlu ve huzur dolu bir yaşama kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir yemek iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin rüyasında sarı incir görmesi, kişinin çevresindeki bir kimsenin yakınının sağlık sorunu olacağına delalet eder. Rüyada sarı incir görmek, kişinin dikkat etmesi yönünde bir uyarı niteliği taşımaktadır. Bu süreç onun için sıkıntılı geçecektir.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada olgun ve tatlı bir incir yediğini görmek, rüya sahibinin zenginliğinin git gide artacağına işaret eder. Ciddi düşündüğü biriyle sözleneceğine ve hatta evliliğe kadar gidebilecekleri anlamına gelmektedir. Rüyada tatlı incir görmek kişinin uzun süreli aşk hayatına yorulur.

Rüyada İncir Topladığını Görmek

Kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada incir toplamak, aynı zamanda aile içinde bereketin artmasına, huzur dolu bir ortamın sağlanmasına rivayet eder. Hayırlı bir işe vesile olacağına, doğru yoldan şaşmaması gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İncir Yemek ve Yedirmek

Rüya yorumcularına göre rüyada incir yemek ve yedirmek, kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarılı işler yapacağına, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet eder. Rüyada incir yemek ve yedirmek, sahip olunacak mal ve mülk manasına da gelir.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yediğini Görmek

Rüyada incir ağacından incir yediğini görmek, hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında incir ağacından incir yediğini görmesi, kişinin başarıya ulaşıp, bol kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada İncir Ağacı Diktiğini Görmek

Rüyada incir ağacı diktiğini görmek, hayırlıdır. Rüya sahibinin rüyasında incir ağacı diktiğini görmesi, kişinin iş hayatında karlı bir yatırımda bulunacağına delalettir. Rüyada incir ağacı diktiğini görmek kazanılan para manasına da gelmektedir. Doğru ve hayırlı yatırım olarak nitelendirilir.

Rüyada İncir Ağacı Kestiğini Görmek


Rüyada incir ağacını kestiğini görmek uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında incir ağacı kestiğini görmesi, rüya sahibinin kendi elleriyle kısmetine mani olacağı anlamına gelir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek


Rüyada incir ağacından düştüğünü görmek iyiye yorulmaz. Kişinin rüyasında incir ağacından düştüğünü görmesi, rüya sahibinin kendisine yardım eden bir insana nankörlük yaptığını gösterir.