Rüyada İğde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İğde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İğde Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada iğde görmek genellikle rüya yorumcuları tarafından hayırlı ve güzel yorulmaktadır. Rüyada iğde gören kişiler, toplum içinde itibar sahibi olabilecekleri güzel işler yapacaklarına işarettir. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetli ve hayırlı bir insan olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada iğde yediğini görmek, rüya sahinin iyi huylu, güzel, eli açık bir insan demektir. Rüya sahibi, düşmanlarına karşı bir iyi huylu bir tutum içindedir. Rüyada iğde yemediği görmek, İslami olarak kişilerin pek çok hayır duası aldığına yorulmaktadır. Ayrıca rüya sahibini güzel bir hayat ve geleceğin beklediğine anlamına gelmektedir.

Rüyada İğde Toplamak


Rüyada iğde topladığını görmek, kişilerin aileden görgülü, terbiyeli ve asil kişiler olduğuna işarettir. Rüya sahibinin ailesini bir arada tutmak için çaba harcadığına, evli ise çocuklarının onu hiçbir zaman utandırmayacağına ve her ortamda aranılan bir insan olacağına yorumlanmaktadır. Çok sayıda iğde topladığını görmek ise kişinin her türlü maddi beklentisinin gerçek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada İğde Dalı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iğde dalı görmesi, kişinin başına hayırlı bir olayın geleceğini işaret etmektedir.

Rüyada İğde Çiçeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iğde çiçeği görmesi, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulup rahatlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iğde ağacı görmesi, kişinin her olaydan sağ salim, alnının akıyla çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüyada iğde ağacı görmek, güzel huylu, misafirperver, anlayışlı ve iyi kalpli bir kişiye işaret etmektedir.