Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İdrar Görmek


Parayı gereksiz yere harcamaya, israfa ve günaha işaret eder. Aile tavsiyelerinin dikkate alınması gerekeceğine rivayettir. Rüya sahibinin malını boş işler için kullanacağına yorumlanır. Kazancıyla hayırlı işlere girişmesine yorulur. Adım atmadan önce iyice düşünmeye yorulur. Çevresindeki insanları iyi tanımasına delalet etmektedir.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada bir kişinin idrar yaptığını görmesi kötüye ve şerre yorumlanmaktadır. Rüyada yapılan idrar kişinin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler işleyeceğine işarettir. Rüyada idrar görmek, kişinin zina işleyeceğine işaret etmektedir. Kişinin yapacağı zinanın birçok açıdan zararına olacağı ve bu işlediği haram durum ile oldukça zarar göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada İdrarın Çok Aktığını Görmek


Rüyada idrarını yaparken çok aktığını görmek, hem hayra hem de hayırsızlığa yorulmaktadır. İdrarın çok aktığını görmek, rüya sahibinin gelecekte maddi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işarettir. Bunun yanı sıra idrarın çok aktığını gören kişinin değer verdiği bir malını kaybedeceğine ve bir daha bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İdrar Tuttuğunu Görmek

Bir kişi rüyasında idrarını çok tuttuğunu ve bunda zorlandığını görüyorsa, bu günlük hayatta izlediği yolun doğru bir yol olmadığına işarettir. Rüyada idrarını tutmak kişiye gönderilmiş bir uyarı niteliği taşımaktadır. İdrarını tutmak, rüya sahibinin aceleci ve umursamaz tavrından dolayı başarısızlık yaşayacağı anlamına da gelmektedir.

Tuvalette İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada tuvalette idrar yaptığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda maddi açıdan ferahlayacağına delalet eder. Sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada idrar yaptığını görmek, kişinin ailesi ile arasında şiddetli bir tartışmanın olacağı demektir. Rüya sahibinin aşk hayatında olumsuzluklar yaşayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kişinin Bilmediği Bir Yere İdrar Yapması

Rüyada bilinmeyen bir yere idrar yapılması yeni bir kısmete işaret etmektedir. Rüya sahibinin bilmediği bir bölgeden bir kişi ile evleneceği ve bu kişi ile yakında tanışacağı anlamına gelmektedir. Rüyada idrar yapması kişilerin aşk hayatların bazı olumsuzluklar yaşayacağına işarettir. Kişilerin aşk hayatlarında yaşayacakları bu olumsuzlar büyük acı ve üzüntüye sebep olacaktır.

İdrarın Bir Kısmının Tutulduğunu Görmek

Rüyada kişinin idrarın bir kısmını yapıp bir kısmını tutması iyi değildir. Elinde malların bir kısmını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada İdrarların Karıştığını Görmek

Rüyada idrarınızı yapmış olduğunu bölgeye bir başkasının da idrar yaptığını gördüyseniz iyidir. O kişi ile yakın zamanda akrabalık ilişkisi kuracağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kanlı İdrar Görmek

Rüyada kanlı idrar görmek pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Kanlı idrar gören kişi evli ise boşanacağına, bekar ise zina yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yatağa İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada yatağına idrar yaptığını görmek kişinin iş hayatında büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulur, Huzurlu ve mutlu günlerin yakında olduğuna işarettir.

Rüyada Ayakta İdrar Yaptığını Görmek

Rüya ayakta idrar yaptığını görmek hayırlı değildir. Kişinin kazandığı paranın kendisi için hiçbir yarar getirmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada İdrar Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada idrar görmek kişinin karşısına evlenmek istediği birinin çıkmasını istemelerine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada idrar görmek kişinin yakın zamanda büyük bir kavgaya karışacağına da işaret etmektedir.