Rüyada İdam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İdam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İdam Görmek


Saygı ve mevki kazanmaya işaret eder. Kazancın artmasına, iş hayatında rahatlığa yorumlanır. Rüyanın tam tersi şeklinde olaylar gerçekleşecektir. Uzun ve hikmet dolu bir ömre delalet etmektedir. Aile saadetinin meydana gelmesine, bazı insanların bu durumdan rahatsız olacağına rivayettir.

Rüyada İdam Edilmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada idam edilmek, genel olarak hayra yorulur. Kişinin başarılı birisi olduğunun da habercisidir. rüya sahibinin derin bir nefes alacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına, yeni bir işe gireceğine, mutluluğunun daim olacağına işaret eder. Bu süreç kişi için pek çok konuda belirleyici rol oynayacaktır. Her şey daha net ve belirgin olacaktır.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek, kişinin sorunlu ve huzursuz günler yaşayacağına işaret etmektedir. Ayrıca kişinin beklediği bir haber dolayısıyla sabırsızlanıp, telaşlanacağı anlamına da gelmektedir. Sakin kalması gerekeceğine, olaylara başka açılardan bakmayı öğrenmesine işaret eder.

Rüyada Darağacı Görmek

Rüyada darağacı görmek, mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyada darağacı gören kişilerin arzuları gerçekleşerek, istedikleri bir zaferi elde edeceklerine işaret etmektedir. Rüyada darağacı görmek, komşularla ters düşmeye ve malını arttırmaya delalettir.

Rüyada Asılmak

Rüyada asılarak idam edildiğini görmek, hayra ve iyiliğe işaret etmektedir. Rüyada asıldığını gören kişilerin işlerinin yoluna gireceği ve şanslarının açılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada asılmak, zarar edilen işlere bulaşmaya ve kısa bir dönem zarara uğramaya alamettir. Rüyada asılmak, kişinin işinden, ekmeğinden gideceği demektir. Rüya sahibinin güvendiği kişiler sebebiyle başının dertten çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Asılmaktan Kurtulmak

Rüyada asılmaktan son anda kurtulmak iyi olarak yorumlanmaktadır. Kişinin kazan ve beladan uzaklaşarak, şansızlığını yenerek mutlu ve başarılı bir hayat geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok büyük bir günahtan son anda döneceğine, etrafındaki insanları iyi seçmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada İdam Mahkumu Olmak

Rüyada idam mahkumu olduğunu görmek, kişinin başında bir bela olduğuna işaret etmektedir. Kişinin uğursuz, arsız ve yüzsüz kişiler ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada idam mahkumu görmek, belaya bulaşmaya ve moralinin bozulmasına rivayet eder.

Rüyada İdam Edilmiş Adam Görmek

Rüyada idam edilmiş birini ya da bir adam görmek, rüya sahibinin terbiyeli ve ahlaklı oluşuna yorumlanmaktadır. Kişinin herkes tarafından sevilen ve değer verilen bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada İdam Cezası Almak

Rüyada idam cezası almak, kişinin hileye ya da tuzağa düşerek üzüleceğine işaret etmektedir. Rüyada idam cezası aldığını görmek, alınmış borçların zor bir şekilde ödeneceği, rüya sahibinin etrafında çok fazla rakibi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada İdam Cezasına Çarptırılmak

Rüyada idam cezasına çarptırıldığını görmek, kişinin zor günler yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin dost sandığı insanlar, kötü gününde yanında olmayarak yalnız bırakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İdama Mahkum Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında idama mahkum birini görmesi, kişinin iş hayatında daha yüksek yerlere geleceğine alamet eder. Kişinin rüyasında idama mahkum birini görmesi, rüya sahibinin kısa süre içerisinde borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada İdama Hazırlandığını Görmek

Kişinin rüyasında idama hazırlandığını görmesi, rüya sahibinin tam yerinde verilen kararların sürpriz başarılar getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında idama hazırlandığını görmesi, kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına delalet eder.

Rüyada İdamdan Kaçtığını Görmek

Rüyada idamdan kaçtığını görmek, rüya sahibinin parasal anlamda çok büyük bir kazanç elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında idamdan kaçtığını görmesi, kişinin yakın zamanda refah bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İdamı Beklediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında idamı beklediğini görmesi, kişinin gönül işlerinde daima mutluluk bulacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında idamı beklediğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatının günden güne kötüleşeceğine delalet eder.

Rüyada İdam Sahnesi Görmek

Kişinin rüyasında idam sahnesi görmesi, rüya sahibinin kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında idam sahnesi görmesi, kişinin iş hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada İdam Edileceğini Öğrendiğini Görmek


Rüyada idam edileceğini öğrenmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılara uğrayacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında idam edileceğini öğrendiğini görmesi, kişinin emeklerinin karşılıksız kalacağına yorulur.