Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hortum Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada hortum görmek, şans ve kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin iş hayatına yorulmaktadır. İş hayatında yoğun tempolu bir dönem geçireceğine bu sayede kazancının artacağına rivayet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda terfi edeceğine yorumlanır. İş hayatında hem maaşının, hem yetkisinin hem de makamının değişeceğine delalet eder.

Rüyada hortum görmenin anlamı, menfaat olarak tabir edilir. Rüya sahibinin ummadığı bir zamanda ummadığı bir kişiden menfaat elde edeceğine rivayet eder. Rüyada hortum görmek neşeli ve mutlu günleri anlatmaktadır. Rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu günler yaşayacağını işaret eder.
 
Rüyada Hortum Fırtına Görmek


Rüya sahibinin rüyasında hortum fırtına görmesi kişinin hayatında çeşitli olaylar yaşanacağına, bu olaylarına başkalarına da sorun yaratacağına, sıkıntılı bir dönem içerisine gireceğine yorulur.

Rüyada Denizde Hortum Görmek

Rüyasında denizde hortum görmesi kişinin karışık bir döneme gireceğine, ailesi ile arasında ufak sürtüşmeler yaşayacağına, iş hayatında olumsuzluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kasırga Hortum Görmek


Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kasırga hortum gören kişinin aşk hayatında hatalar yapacağına, bu hataların iki tarafı da üzeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hortum görmek, kişinin iş hayatında menfaati uğruna yanında olacak insanların varlığı demektir. Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceği aksi takdirde başına olumsuz olayların geleceği anlamına gelmektedir.
 
Rüyada Siyah Hortum Görmek


Rüya sahibi için iş hayatında zarar edeceğine, verdiği yanlış kararlar yüzünden başkalarının da zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Yeşil Hortum Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında yeşil hortum gören kişinin uzun bir arada sonra büyük sıkıntılar çekeceğine, bu durumun ailesini de etkileyeceğine yorulur.

Rüyada Gökyüzünde Hortum Görmek

Rüya sahibi için aydınlık günlerin yaklaşacağına, bulunduğu sıkıntılı dönem içerisinde çıkacağına, ailesi ile mutlu ve huzur dolu bir ömür geçireceğine yorulur.

Rüyada Havada Hortum Oluştuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havada hortum oluştuğunu görmesi kişinin iyi ve olumlu yönde giden hayatının tam tersine döneceğine yorumlanır.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek


Rüya sahibinin hayatının karışacağına, her şeyin birbirine gireceğine rivayet eder.
 
Rüyada Hortum Felaketi Görmek


Kişinin güvende olmadığını, başına bir iş, bir bela geleceğini ifade eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntıya düşeceğini işaret etmektedir.