Rüyada Hasta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hasta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hasta Görmek


Kötü giden işlerin yakın zamanda düzeleceğine, terfi alacağına, saygı değer biri olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yeni güzel bir sayfa açacağına, sorumluluklarının farkına varacağına delalet etmektedir. Özellikle akrabalarıyla olan sorunların ortadan kalmasına vesiledir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüya sahibi hasta ise hastalıktan kurtulup, şifa bulacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında hasta olduğunu görmesi, kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına delalet eder. Rüyalar genellikle zıt şekilde görülür. Rüya sahibi bir dönem sıkıntılı süreçte olacaktır fakat bu durum geçicidir. Rüya sahibinin gördüğü rüyanın tam tersi hayatına yansıyacaktır. Yorumcular özellikle aile bağlarının her geçen gün güçleneceği şeklinde görüşlerini betimlemişlerdir.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek


Rüya sahibinin rüyasında ölmüş birini hasta görmesi kişinin manevi açıdan zarar görebileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmelidir, bol sevap kazanması durumunda işlerinin yoluna gireceğine delalet eder. Bu yardımlar maddi açıdan olmak zorunda değildir. Manevi açıdan yapılan yardımlar kişiyi psikolojik olarak olumlu etkileyecektir.

Rüyada Hasta Birini Görmek


Rüyasında hasta birini gören kişi o insana çok düşkün olacaktır. Rüya sahibi eğer tanımadığını bir kişiyi hasta görürse, çeşitli sorunlarla baş başa kalacağı manasına gelir. Rüyada hasta birini görmek genel olarak hayırlı yorumlanmaz. Yorumcular bu rüyayı tehlikeli ve riskli bulmaktadır. Görülen hastalık eğer çok ağır değilse de ufak tefek sorunlarla uğraşacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Hasta Köpek Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyasında hasta köpek gören kişinin maddi sıkıntıya düşeceğine, bu sıkıntıların içinden ailesi ve arkadaşlarının yardımı ile çıkacağına, hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, zor günleri geride bırakacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, müjdeli haberler alacağına, insanlara yardım edeceğine ve onları sevindireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Hasta Hayvan Görmek


Rüya sahibinin rüyasında hasta hayvan görmesi kişinin işlerinde sorun yaşamayacağına, mutlu ve huzur dolu bir ömür geçireceğine, gerçek dostluklar kuracağına, bekarlar için yeni bir ilişkiye başlayacağına, gün geçtikçe çiftin birbirlerine daha da aşık olacağına, mutlu bir ilişki yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hasta kadın görmesi kişinin işlerinin düzeleceğine, karşısına çıkan insanların sürekli sabrını sınayacağına, aile içinde sürtüşmelerin yaşanacağına, aile büyüklerinden miras düşeceğine bu mirasın akrabalar ile tartışmaların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyasında hasta kedi gören kişinin işlerinin yoğun olacağına bu nedenle çok yorulacağına, gelirinin artacağına, stresli ve mutsuz günler geçireceğine, hayatında karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, rahat bir nefes alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek

Rüyada ateşli hastalık görmek, devlet işlerine yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında ateşli hastalık görmesi, kişinin devlet kapısında bir işi olduğuna ve bu işin düzene girmesi için sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ağrılı Hastalık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ağrılı hastalık görmesi, kişinin sağlıklı bir hayat süreceğine, uzun bir ömrünün olacağına, sevdikleriyle mutlu bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Ağrısız Hastalık Görmek

Kötüye yorumlanır. İyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin rüyasında ağrısız hastalık görmesi, kişinin sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır. Zor bir hastalık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Salgın Hastalık Görmek

Sıkıntıya yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında salgın hastalık görmesi, kişinin belirli bir dönem sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir. Maddi zorluklar yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Yakınını Hasta Görmek


Rüyada gördüğü yakını eğer hasta ise kısa sürede şifa bulacağına, hasta değil farklı sıkıntıları var ise sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında yakınını hasta görmesi, kişinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölümcül Hastalık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölümcül hastalık görmesi, kişinin yaşayacağı acı olaylardan dolayı hayal kırıklığına uğrayacağına delalet etmektedir. Kişinin rüyasında ölümcül hastalık görmesi, rüya sahibinin sosyal hayatında itibar kaybı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Hasta Olan Kişinin İyileştiğini Görmek

Üzüntü ve kederden kurtulacağına, dertlerinden arınacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin rüyasında hasta olan kişinin iyileştiğini görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Hasta Ziyaretine Gittiğini Görmek

Gerçek hayatta hasta olan bir kişinin iyileşeceğine rivayet etmektedir. Rüya sahibinin rüyasında hasta ziyaretine gittiğini görmesi, kişinin aile hayatında sevilen ve sayılan biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Annesini Hasta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında annesini hasta görmesi kişinin kötü haberler alacağına, yakın çevrenizden ve çok sevdiğiniz birinin ölüm haberini alacağınıza, bu haberin sizi eskisinden daha çok olgunlaştıracağına delalet eder.

Rüyada Hasta Bebek Görmek

Rüyasında hasta bebek gören kişinin gördüğü bebek rüya sahibine ait ise hayırlı bir evlat olacağına, hayatında hasta olan biri var ise şifa bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında babasını hasta görmesi kişinin ailesinin dağılacak derecesine geleceğine, güvendiği insanlar tarafından kazık yiyeceğine, insanlara karşı olan güveninin azalacağına yorulur.

Rüyada Hasta Birinin İyileştiğini Görmek

Rüyasında hasta birinin iyileştiğini gören kişinin hayatında zorlukların baş göstereceğine, bu zorlukların üstesinden gelebileceğine, kötü giden işlerinin yoluna gireceğine, şansının yaver gideceğine delalet eder.