Rüyada Hanımeli Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hanımeli Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hanımeli Çiçeği Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada hanımeli çiçeği görmek, mutluluk, neşe ve sevinç olarak yorulur. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder. Kişinin yapacağı iyilikler nedeniyle takdir edileceği, çevresinde gıpta ile bakılacağı, ardından güzel bir konuşma olacağına delalet eder.
 
Rüyada Hanımeli Çiçeği Kokladığını Görmek

Rüya sahibinin istediği mevkiye çabalayarak, zahmetle geleceğine rivayet eder. Hasret duyulan mala, mülke meşakatle kazanmaya işaret etmektedir.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Kopardığını Görmek


Hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin ardından kötü sözler konuşulduğunu ifade eder.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hanımeli çiçeği diktiğini görmesi, kişinin hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hanımeli çiçeği görmek, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada hanımeli çiçeği görmek, kişinin karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, kısmetinin hep açık olacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağı anlamlarına gelmektedir.
 
Rüyada Hanımeli Çiçeği Yediğini Görmek

Rüyada hanımeli çiçeği yediğini görmek, kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında hanımeli çiçeği aldığını görmesi, rüya sahibinin ailesiyle sorun yaşayacağı ve evi terk edeceğine rivayet eder.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hanımeli çiçeği sattığını görmesi, kişinin bol kazançlı iş yapacağına ve kazandığı parayı hayır işlerine harcayacağına delalet eder.

Rüyada Hanımeli Çiçeği Hediye Ettiğini Görmek

Rüyada hanımeli çiçeği hediye ettiğini görmek, kişinin kısa sürede bir birlikteliğe başlayacağı anlamına gelmektedir.