Rüyada Gömlek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gömlek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gömlek Görmek


Rüyada gömlek görmek, sıkıntılardan, dertlerden, sorunlardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada sökülmüş ya da yırtılmış gömlek görmek boşu boşuna endişe yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyasında sökülmüş ya da yırtılmış gömlek gören kişi, sevdiklerini kimseyle paylaşmak istemeyen, kıskanç bir kişiye delalet eder.

Rüyada Gömlek Giydiğini Görmek

Rüya sahibi erkek ise karısının kıskanç birisi olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada gömlek görmenin yorumu, güzel günler demektir. Rüyada temiz gömlek görmek güzel yıllar yaşanacağına yorumlanırken, rüyada kirli gömlek görmek rüya sahibinin bir hastalık yaşayacağına yorumlanır. Rüyada gömlek görmenin hem hayırlı hem de hayırsız olduğunu anlamına gelir.

Rüyada Büyük Gömlek Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi kalpli, iyi düşünceli biri olduğuna işaret etmektedir.

Rüya Kısa Gömlek Görmek


Rüya sahibinin rüyasında kısa gömlek görmesi, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin kederli ve üzüntülü günlerinin geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada Dar Gömlek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dar gömlek görmesi, zor ve sıkıntılı günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkeğin Gömlek Giydiği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında erkeğin gömlek giydiğini görmesi eşcinsel bir kadına yorumlanmaktadır. Eğer gömlek eskimişse kadının eşini çok kıskandığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kadının Gömlek Giydiğini Görmek


Rüya sahibinin rüyasında kadının gömlek giydiğini görmesi eşcinsel bir erkeğe yorumlanır. Eğer gömlek eskimişse erkeğin eşini çok kıskandığı anlamına gelmektedir.