Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Geyik Görmek


Rüyada geyik görmek, rüya sahibinin evi dışında bir kimseye yorulmaktadır. Bu kişinin sıkıntılı, huysuz kişi olacağını ifade eder. Sürekli huzursuzluk yaratan, huzur kaçıran bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyasında geyik gören kişi iş hayatında bazı sıkıntılar yaşar. İş arkadaşlarıyla tartışmalar yaşanacağına yorumlanır. Başka bir tabir ise evli olan kadının geyik görmesi, hayırlı bir evladı olacağına delalet eder.

Rüyada Boynuzlu Geyik Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada boynuzlu geyik görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalettir. Rüyada boynuzlu geyik görmek, sahip olunan para ve mal demektir. Rüyada görülen boynuzlu geyik aynı zamanda hane içerisinde huzur ve bereket manasına da gelmektedir.

Rüyada Geyik Eti Görmek

Rüya sahibinin rüyasında geyik eti görmesi kişinin iş hayatında saygı değer bir makama sahip olacağına rivayet eder. Rüyada geyik eti görmek, mutluluk, huzur ve bereket anlamlarını taşır. Rüyada geyik eti görmek, rüya sahibinin yakın bir akrabası yüzünden başının belaya gireceğine yorumlanır.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Helal kazanca, helal rızık, olarak yorumlanır.

Rüyada geyik görmek, kişinin bekarsa kısmetinin açılacağına, heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayacağı demektir. Evliyse hayırlı evlat sahibi olacağına, kişiyi gururlandıracak işler yapacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada Geyik Avladığını Görmek

Büyük bir mal varlığına sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Sürüsü Görmek

Şans olarak yorumlanır. Rüya sahibinin elde edeceği şans ile büyük başarı kazanacağına delalettir.
 
Rüyada Öldürdüğünü Görmek

Sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlardan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşayacağını ifade etmektedir.

Rüyada Geyik Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin hayatı boyunca sağlık sorunu yaşamayacağına işarettir.

Rüyada Geyik Saldırması Görmek

Rüyasında geyik saldırması gören kişinin, aile ortamında mutluluğun ve sevincin eksik olmayacağına, kişinin her olaya pozitif bakan birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Geyik Boynuzu Görmek

Rüyada geyik boynuzu görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla problemler yaşayacağına, büyük kavgalara tutuşmamak için yollarını ayıracaklarına, kişinin zor ve sıkıntılı bir dönemden geçeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Geyik Kafası Görmek


Rüyasında geyik kafası gören kişinin, dostlarından kazık yiyeceği, arkasından gıybet yapacak insanlarla tanışacağı, yalanlar üzerine kurulu bir hayatının olacağı rivayet edilir.
Daha yeni Daha eski