Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gergedan Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada gergedan görmek, düşmana rivayet eder. Rüya sahibinin kötü kalpli bir düşmanı olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında olan bir kişinin tehlikeli ve zarar verici bir kişi olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada gergedan görmenin yorumu, mutsuzluğa ve huzursuzluğa işarettir. Rüyada gergedan görmek bazı tabircilerin yorumlarına göre rüya sahibinin hayatında tehlikeli olan bir kişi nedeniyle mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Gergedana Bindiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi statüsünde bir kişi ile rakip olacağına yorulur. Kişinin mücadele edeceğine rivayet eder.

Rüyada Gergedan Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüya sahibinin tehlikede olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin tehlikeli işlerle uğraştığına bu nedenle başına bir bela geleceğine rivayet eder.

Rüyada Gergedan Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin yardıma muhtaç olduğu bir dönemde yardım istediği kişinin yardım etmeyeceğine rivayet edilir. Fakat daha sonra rüya sahibinin kapısına gelip yardım isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Gergedandan Kaçtığını Görmek

Rüya sahibini sevmeyen, daima ezen bir kimseye rivayet eder.

Rüyada gergedan görmek, güçlü kuvveti, inançlı, hırslı, tuttuğunu koparmak konusunda son derece kararlı, kalbi nasır tutmuş, acıma duygusunu ve insaniyetini yitirmiş bir düşman demektir. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük tehlikenin bu kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Gergedan Görmek

Rüyada beyaz gergedan görmek, rüya sahibinin bir dediğini iki etmeyen biri olduğu demektir. Kişinin bir eksiği var mı diye gözünün içine bakan, kadrini kıymetini bilen, kendisini koruyup kollayan ve gözeten bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Gergedan Öldürdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında gergedan öldürdüğünü görmesi, rüya sahibinin sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Gergedan öldürdüğünü gören kimsenin güçlü ve varlıklı bir rakibini alt edeceğine rivayet eder.

Rüyada Gergedan Sevdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesinin yüzünü güldürecek işlerle uğraşacağına yorulur. Rüya sahibinin yüzünün güleceği olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Gergedan Eti Yediğini Görmek


Rüyada gergedan eti yemek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceği demektir. Kişinin kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine rivayet eder.