Rüyada Fistan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fistan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fistan Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada fistan görmek, farklı durumlarla yorumlanmaktadır. Rüyada bir evli erkeğin karısına fistan diktirdiğini görmesi, karısıyla yaşayacağı mutlu günlere yorumlanır. Bekar bir erkeğin bir kadına fistan aldığını ya da diktirdiğini görmesi iyi bir evlilik yapacağına, mutlu bir evlilik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada fistan görmenin yorumu, şerefe ve iffete işarettir. Rüya sahibinin iffet sahibi biri olduğunu ifade etmektedir. Başka bir yoruma göre ise rüyada fistan görmek, rüya sahibinin yapacağı evlilikten miras kazanacağına yorumlanır. Kazanacağı bu miras ile mutlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.
 
Rüyada Fistan Giydiğini Görmek

Müjdeli haber almaya ve uzun bekleyişi sonunda yaşayacağı sevince rivayet etmektedir.

Rüyada fistan görmek, kişinin yeni elbiseye ihtiyacı olduğu demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada fistan görmek, kişinin dikkatli davransa da kötü bir olayı yaşamaktan, sıkıntıdan kaçamayacağına yorumlanır.

Rüyada Fistan Aldığını Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin işleri açılır. Rüyada fistan almak iş konusunda yapacağı yatırımlarda başarılı olacağına, istek ve dileklerin gerçekleşmesi demektir. Rüya sahibinin kendisine faydalı olacak amel işleri yapacağı bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Fistan Görmek

Hastalığa işaret etmektedir. Rüyada kırmızı fistan görmek, rüya sahibinin bir hastalık yaşayacağına yorumlanır. Rüyada kırmızı fistan görmek üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Mavi Fistan Görmek

Hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada mavi fistan görmek, aşk ve umudu ifade etmektedir. Rüya sahibinin umut dolu güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Rüyada mavi fistan görmek kişinin huzurunun artacağına elenin bollaşacağına delalet eder.

Rüyada Fistan Sattığını Görmek

Kişinin rüyasında fistan sattığını görmesi, rüya sahibinin hayırlı işler peşinde koşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin fakir fukaraya maddi yardımda bulunacağına delalettir.

Rüyada Erkeğin Fistan Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında erkeğin fistan giydiğini görmesi, kişinin çok üzüleceği bir vefat haberi alacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada erkeğin fistan giydiğini görmek, hayırsız evlatlara işarettir.

Rüyada Fistan Yırtıldığını Görmek


Kişinin rüyasında fistan yırtıldığını görmesi, rüya sahibinin hakkında sevimsiz, kötü dedikodu çıkacağına fakat üstesinden gelmeye işaret eder. Bazı tabircilere göre ise bu rüya hayırsız evlada yorulur.