Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fare Görmek


Sıkıntı ve stres anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan insanları iyi tanıması gerekeceğine yorulur. Aksi takdirde başının belaya girebileceği manasına yorulur. Uğursuzluk anlamına da gelen bu rüya aynı zamanda beklenmedik zamanda gelecek olan sorunların habercisidir.

Rüyada Fare Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fare sürüsü görmek, pek de hayırlı yorumlanmaz. Rüya sahibini çeşitli sıkıntılarla uğraşacağına bu nedenle de yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada fare sürüsü görmek, gelecek olan stresli günler, üzüntü ve keder manasına da gelir.

Rüyada Gri Fare Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada gri fare görmek, kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarılı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada gri fare görmek, rüya sahibi için stres, sıkıntı ve karamsar günler anlamına gelir. Rüya sahibi uzun bir aradan sonra rahata kavuşacaktır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, rüya sahibinin çok mutlu günler yaşayacağına, sıkıntılı ve dertli günleri geride bırakacağına işaret etmektedir. Rüyada beyaz fare görmek, kişinin dostlarıyla beraber bir hayır işine gireceğine, maddi kazancını arttırmaya işarettir. Aynı zamanda rüya görülen beyaz fare, kimi yorumculara göre yakın akrabadan kalacak olan miras anlamını da taşır.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, rüya sahibinin huzursuz ve sıkıntılı bir hayat yaşayacağına, kısmetinin kapalı olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada siyah fare görmek, kişinin tüm aile bireylerinin daima yanında olacağına, kendisini güvende hissedeceğine delalet eder. Rüya sahibi bu zor dönemde pek çok zorlukla karşılaşacaktır. Tüm bu zorluklara rağmen ayakta kalacak olan rüya sahibinin ailesine büyük bir teşekkür etmesi gerekecektir.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek, ev halkının zarar görebileceği bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Bu düşman sizin her adımınızı takip edebilecek ve hain planlar yapabilecek kadar tehlikeli bir düşmandır. Rüyada evde fare görmek, rüya sahibinin yakın bir dostunun kazık yiyeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, mevkisinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi kazancını ikiye katlayacağı, mal ve mülk sahibi olacağına yorumlanır. Hayatı boyunca ferah yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada yavru fare görmek kişinin hanesinde çeşitli tartışmaların meydana geleceğine, aile büyüklerinin araya girerek olayı tatlıya bağlayacağına rivayet eder.

Rüyada Küçük Fare Görmek

Rüya yorumcularına göre iş hayatında veya eğitim hayatında ufak tefek sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada küçük fare görmek, engebeli bir aşk hayatı manasına da gelmektedir. Kişi için bu durum çok hayırlı olacaktır. Elde edilen kazanç ile büyük işlere girişileceğine yorumlanır.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük fare görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada büyük fare görmek, sahip olunan malda ve mülkte başkalarının gözünün olabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada büyük fare görmek çeşitli sorunların zamanla baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyasında ölmüş fare görmek, kişinin çok dişli ve çok güçlü bir düşmanı olduğuna işaret eder. Yani ölü fare gizli ama çok güçlü bir düşman demektir. Bu kişi, rüya sahibinin adeta izini sürer ve ona zarar vermek için yakalayacağı bir anı kollar. Eline geçen ilk fırsatı değerlendirmek peşindedir. Rüyada fare ölüsü görmek, rüya sahibinin kurnaz ve uyanık birisi olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Kedi ve Fare Görmek

Rüyada kedi ve fare görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına yorulmaktadır. Kişinin kendisini gururlandıracak ve neşelendirecek işler yapan bir evladının olacağına işaret eder. Haneden mutluluğun eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada fare ısırması gören rüya sahibinin, sorumluluk sahibi bir birey olacağı demektir. Kişinin haram lokma yemeyeceğine, kötü yola düşmeyeceğine, kendisine zarar veren alışkanlıklardan uzak duracağına alamettir.

Rüyada Fare Kovalamak


Rüyada fare kovalamak, kişinin iş hayatından dolayı çok yorulacağına, ailesine zaman ayırması gerekeceğine delalet eder. Rüyada fare kovalamak aynı zamanda kazanılacak olan malın ve mülkün habercisidir.

Rüyada Fare Yemek

Eğer rüyanızda fare eti yiyorsanız iki şekilde yorumlanır. Yediğiniz zaman tadı kötü geliyor ve tiksiniyorsanız bu girişeceğiniz işin olumlu sonuçlanmayacağını gösterir. Eğer yediğiniz zaman bundan tiksinmiyorsanız hatta keyif alıyorsanız o zaman etrafınızdaki kişilerin olumsuz düşüncelerine rağmen yapacağınız bir işte başarılı olacaksınız diye yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak

Bekar iseniz evleneceğiniz kişinin sizin için uygun olmadığı ve kötü huylarıyla sizi manevi yönden zehirleyebileceği manasına gelir. Rüyada fare beslemek ve fare ile dost olmak, düşmanınız ile aranızın düzeleceği ve karşılıklı fayda sağlayacağınız bir iş yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duymak, karşılaşacağınız tehlikelerin işaretidir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi oldukça dikkatli olmalıdır. Bazı sıkıntılara yaşayacağınıza, başınıza gelecek bazı musibetlere, kötü adamlarla muhabbete, ahlaksız bir kadınla düşüp kalkmaya, ölüm tehlikesi atlatmaya yorulan bu rüyanın uyarıcı bir niteliği vardır.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanı görmek, rüya sahibinin insanları kandıracak ve onları zor duruma düşürecek hareketlerde bulunmasına, hile ile mal elde etmeye, yalan söylemeye işarettir. Eğer fare kapanında bir fare yakaladığınızı görürseniz, kötü niyetli insanların sizin üzerinizdeki emellerini engeller ve onları mağlup edersiniz. Fare kapanında birden fazla fare görmeniz, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına işarettir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek


Rüyada fare pisliği görmek, dedikoduya, küfürlü söze, yapılan ahlaksız davranışlara, günahlara ve münafık kimselerin oynadıkları oyunlara işarettir. Rüyada fare pisliği yiyen kişi dedikoduya maruz kalır veya bu rüya o kimsenin küfürbaz olduğunun ve insanlara diliyle eza ettiğinin bir göstergesidir. Rüyada fare pisliğini yatağından gören kişi, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir kadına evlenir ve onun yüzünden aile yaşamı cehenneme döner.

Rüyada Fareden Korkmak / Rüyada Fareden Tiksinmek

Sağlığınıza veya malınızla ilgili bir soruna işarettir. İşinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz ve bir takım maddi kayıplar yaşayabileceğiniz manasına gelir. Sağlık konusunda da dikkatli olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevimli Fare Görmek / Güzel Renkli Fare Görmek

Menfaatçi arkadaşlara ve sahte ilişkiler kurmaya işarettir. Sahte görüntüleriyle sizi etkilemeye çalışan fakat içindeki niyeti size zarar vermek olan hasetlik çeken arkadaşlarınız olabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada sevimli fare veya güzel renkli fare görmek kişinin büyük sorunlarının çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada fare yakalamak kişinin, bir kadını bir yerde oyuna getirerek, ondan faydalanacağına delalet eder. Aynı zamanda size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, ondan gelecek tüm zararları savmaya işaret eder.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kesilmiş fare görmek rüya sözlüğü yorumcularına göre ahlaksız bir kadına işaret eder. Aynı zamanda fare düşman anlamına gelmektedir. Kuyruğu kopmuş fare içten pazarlıklı, kötü niyetli, küçük planlar yaparak, küçük zararlar vermek niyetinde olan bir kadına delalet eder.

Rüyada Farenin Eve Girdiğini Görmek

Rüyasında farenin evine girdiğini gören kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibi kişinin maddi olarak zarara uğrayacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye yorulur.

Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında fare ile konuşan kimse, sürekli insanlara kötülük düşünen ve doğru yoldan sapmış bir kişi ile arkadaş olacağına delalet eder. Bu rüya size zararı dokunacak dostlar edinmenize veya içerisinde kötü niyetli insanlar bulunan bir mecliste bulunmanıza, sizin de doğru yoldan çıkmanıza, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza delalet eder.

Rüyada Farenin Sizi Isırdığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında fare tarafından ısırılan kişi, bazı insanların zararına uğrar. Aslında bu rüya temkinli davranmanız ve dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarıcı bir rüyaya işaret etmektedir.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fare yuvası görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre, münafıkların evlerine, kötü insanların yaşadığı mekânlara yorulur. Farenin yuvaya girmesi, bu tarz insanların yaşadıkları mahalle veya muhitlerdir.

Rüyada Fareyi Takip Etmek


Rüyada fare takip etmek rüyasında fareyi takip eden insan hidayetten sonra sapıklığa düşer ve insanların kötülüklerine olacak hareketlerde bulunarak toplum tarafından dışlanır ve tahkir edilir. Rüyada fareyi takip etmek verilen sözlerin tutulamayacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, çocuk sahibi olunacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine rivayet eder.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek

Rüyada çok fazla farenin olduğunu görmek rüya tabircilerine rüya, rızkın genişlemesine, maddi açıdan ferahlamaya, bütün sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bazılarına göre ise bu rüya ele geçecek haram mal ve paradır.

Rüyada Fare İle Oynadığını Görmek


Rüyada fare ile oynadığını görmek, rüya sahibinin ahlaksız bir kadınla vakit geçireceğine, onunla aynı evde yaşayacağına ve uzun süre bu hanımla birlikte olarak birçok zarara maruz kalacağına delalet eder. Bazen de bu rüya insanlara zulüm eden bir adama delalet etmektedir.

Rüyada Gebe Fare Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gebe fare görmesi, kişinin psikolojik yönden kötü etkileyecek olaylar olacağı demektir. Kişinin rüyasında gebe fare görmesi, rüya sahibinin evindeki huzurunun kaçacağına alamet eder.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında fare öldürdüğünü görmesi, rüya sahibinin şanssızlığının son bulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında fare öldürdüğünü görmesi, kişinin kazancının günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada Fare Tıkırtısı Duymak

Rüya sahibinin rüyasında fare tıkırtısı duyduğunu görmesi, kişinin hayatında karşısına hiçbir engel çıkmayacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında fare tıkırtısı duyduğunu görmesi, rüya sahibinin kendisini daima güvende hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Pişmiş Fare Görmek

Kişinin rüyasında pişmiş fare görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda sinir bozucu haberler alacağına alamet eder. Rüyada pişmiş fare görmek, kişinin fesadın ve hilenin olduğu yere düşeceğine tabir edilir.
Daha yeni Daha eski