Rüyada Elek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Elek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Elek Görmek


Rüyada elek görmek, bazı rüya yorumcularına göre iş hayatında yapmış olduğu/yapacakları işler sayesinde kazandığı başarıları, aile yaşantısında yaşadığı mutluluğu ve elindeki iyi fırsatları değerlendireceğine yorumlanmaktadır bazı yorumcular ise yakınında olan bu kişilerin, çevresinde bulunan insanların pis iftira atacaklarına, işlerin sıkıntıya girmesine ve günden güne daha kötüye gitmesine sebep olacaklarına ve büyük bir üzüntüye neden olacaklarına delalet eder.

Rüyada Un Eleği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında un eleği görmesi kendisine hiçbir kazanç sağlamayacak bazı çalışmalar ve kişiler ile uğraştığına, bu şeyler yüzünden sevdiği kişiler ile arasının açıl bileceğine, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına ve bu şekilde hareket ettiği sürece hiç rahat yüzü görmeyeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Süzgeç Görmek

Rüya sahibinin rüyasında süzgeç görmesi yakın zamanda gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına ve güzel olaylar yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada elek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu işler sayesinde kazandığı başarılar demektir. Rüya sahibinin aile hayatında yaşadığı mutluluğu ve eline geçen güzel fırsatları kıskanan bazı kişiler olduğu, rüya sahibinin yakınında olan bu kişilerin, ortaya atacakları bir iftira ile çok büyük zarar verecekleri anlamına gelir.

Rüyada Çay Süzgeci Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında çay süzgeci görmesi iş hayatı ve sosyal hayatı içinde çok büyük bir doğruluk anlayışına sahip olduğuna, herkes ile ilgili düşüncelerini açıkladığına, sıkıntılarını bildirdiğine ve deyim yerindeyse kimseye eyvallahı olmayan bir kişi olduğuna ve fikirlerini her zaman açık açık söyleyerek bunu gösterdiğine rivayet eder.

Rüyada Demir Süzgeç Görmek

Rüya sahibinin, rüyasında demir süzgeç görmesi ilerlemesine engel olan her şeyi hayatından çıkartacağına, bu sayede çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Un Elediğini Görmek

Rüyada un elemek, adaletli olan, vicdanıyla davranan, Allah korkusu ve inancı taşıyan bu nedenle de onun yolundan ayrılmayan bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Bir şey Elediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir şey elediğini görmesi, kişinin hayatından kötü insanlardan kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Elek Astığını Görmek

Rüyada elek asmak, belli bir olgunluğa ulaşmaya, boş ve gereksiz işlere yüz çevirmeye işaret eder. Gören kişi için yaşının kemale ermesine, artık doğru ve yanlışı birbirinden ayırabilecek kapasitede olduğuna yorulur.

Rüyada Kalbur Elek Görmek

Rüyada kalbur elek görmek, işini en iyi şeklide yapmaya işaret eder. Gören kişinin sürdürdüğü yaşamı ve karakteri sayesinde toplum nazarında itibar görmesine yorulur. Aynı zamanda kötü olanı terk edip, iyiye yönelmek olarak da delalet eder.

Rüyada Kum Eleği Görmek


Rüyada kum eleği görmek, rüyada görülen kum dünya malı olarak yorumlanır. Bu kumu elediğini görmeniz helalden haramı ayıklamaya, gereken hassasiyeti göstermeye rivayet edilir.
Daha yeni Daha eski