Rüyada Yakalamak Görmek

Rüyada Yakalamak Görmek

Rüyasında bir şeyler yakalayan insan kısmet alır. Yakalanan şeye göre de yorumlanır.

Rüyada bir şey yakalamak, uzun süredir devam eden problemlerinizin nihayet son bulacağına şahit olacaksınız. Bu rüya rahatlama ve ferahlığın yanı sıra çok istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşeceği yönünde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Yakalamak


Rüyada balık yakalamak, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza tabir edilir. Balık görmenin kendisi dahi sürpriz gelişme ve paraya işaret eder.

Rüyada Hırsızı Yakalamak


Rüyada hırsızı yakalamak, pes etmediğinizi ve hedeflerinize ulaşma yolunda yılmadan devam ettiğinizi gösterir. Sıkıntıların üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, hayra işarettir. Uzakta olan yakınınıza kavuşmanıza ve sadık dost ile eşe sahip olduğunuza yorulur.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada tavşan yakalamak, böyle bir rüya gördüyseniz bu evleneceğiniz anlamına gelir. Bahtınızın açık olmasına ve kendinizden yaş olarak daha genç biri ile hayatınızı birleştireceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, kötü ve sinsi bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Düşmanınızdan gelecek kötülükleri bertaraf edeceğiniz ve ona karşı üstün geleceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakalamak, size zarar vermek isteyen birini açığa çıkaracağınız anlamına gelir. Henüz farkına varmadığınız bir kişinin sizin için kurduğu tuzağın ortaya çıkmasına yorulur.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak, hem iyi hem de kötü anlama gelmektedir. Papağan kısmet demektir ve dolayısıyla kısmetli olacağınız anlamına gelir. Ancak kötü günlerin de habercisi olabilir.

Rüyada Keklik Yakalamak

Rüyada keklik yakalamak, rüya sahibinin hoş sohbet biri olduğuna işaret eder. Bu özelliğinin de ona iş bilen ve önünü açacak dost edinmesine ve maddi anlamda çok kazanç sağlamasına yorulur.

Rüyada Tavuk Yakalamak

Rüyada tavuk yakalamak, kısmetinizin ve rızkınızın peşinden koştuğunuz anlamına gelir. Önünüze çıkan engellerin size geri
 adım attırmayacağı ve yolunuzdan ayrılmayacağınızı ifade eder.

Rüyada Serçe Görmek

Rüyada serçe görmek, hem çocuk sahibi olmaya hem de evliliğe işarettir. Evliyseniz, hayırlı ve iyi huylu evlat edineceğiniz anlamına gelir. Bekarsanız, ahlaklı biri ile hayatınızı birleştireceksiniz demektir.

Rüyada Ördek Yakalamak

Rüyanızda ördek yakaladığını görmek, parayı da yakalayacağınız anlamına gelmektedir. Çünkü ördek parayı temsil eder. Paranın yanı sıra kısmet ve hayırlı işlere de yorulur.

Rüyada Kedi Yakalamak

Rüyada kedi yakalamak; kötülükten kaçacağınıza, hizmetçi edineceğinize, koruma sahibi olacağınıza ve güçlü, hırslı bir kadın olacağınıza yada öyle bir kadının yakınınızda olacağına işarettir.

Rüyada Terörist Yakalamak

Rüyada terörist yakalamak, her ne kadar kötü gibi gözükse de iyi anlama gelmektedir. Güvende olacağınıza işaret etmekle birlikte düşmanınız ile dost olacağınız anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Balık Yakalamaya Çalışmak

Rüyada balık yakalamaya çalışmak, dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanacağınız anlamına gelir. Bu zamana kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını misli mislini bulacağınıza delalettir.

Rüyada Horoz Yakalamak

Rüyada horoz yakalamak, rengi açık ise hayırlı işlerin gerçekleşeceğine koyu ise ölüme işarettir. Bilim ile uğraşacağınız da öngörülmektedir.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak, hayırlı işlere yorulduğu gibi yaptığınız bir şeyden ötürü pişmanlık duyacağınız anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Kartal Yakalamak

Rüyada kartal yakalamak, bu rüyayı gördüyseniz moraliniz yerine gelecek ve çok daha iyi hissedeceksiniz demektir. Ayrıca kartal üzerinde çalıştığınız bir konuda çıkış yapacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sinek Yakalamak

Rüyada sinek yakalamak, iyi sandığınız birinin kötü veya ayıp bir halini görmenize işaret etmektedir. Kara sinek pek hayra yorulmaz.

Rüyada Uçurtma Yakalamak

Rüyada uçurtma yakalamak, şan ve izzet sahibi olacağınız anlamına gelir. Güzel dostluklar ve kârlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Uçurtma yakalanması, beyin fırtınası yapacak bağlar kuracağınızı da işaret etmektedir.