Rüyada Suda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Suda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Suda Yüzmek


Rüyada suda yüzmek, rüya sahibini güzel şeylerin bekleyeceğine yorulmaktadır. Rüyada suda yüzdüğünü gören kişinin gönlündeki çok istediği duasının kabul olacağına, mutlu haberler alacağına işaret eder. Rüyada yüzmenin manası, kişinin iş hayatında büyük başarılar elde ederek yükseleceğine, saygın bir makama geleceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yazarları tarafında rüyada yüzmek farklı şekilde tabir edilir. Sizler için rüyada suda yüzmenin detaylarını derledik.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü gören kişi, işlediği günahlardan dolayı vicdan azabı çektiğine, içinin rahat olmadığına işarettir. İşlediği günahlardan arınmak için ellerini semaya açarak tövbe edecektir. Allah’a yalvararak ve çeşitli şekillerde sevap işleyerek kendini affettirmek için elinden gelen her şeyi yapar. İşlemiş olduğu bu günahın verdiği acıdan dolayı sürekli dua ettiğine ve ibadetlerini elinden geldiğince yapacağına yorulur. Günahlardan ve kötülüklerden uzak durmak isteyen kişi, gerçek hayatında değişiklikler yapacaktır.

Rüyada havuz görmenin manası, engin bir bilgiye sahip olan kişi, çevresi tarafından takdir edilecek demektir. Rüyada yüzerken kıyıya çıktığını gören kişi ise yaşadığı güzel günlerin sonrasında iyi olmayacak durumlar yaşayacağı şeklinde delalet etmektedir.

Rüyada Temiz Suda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada temiz suda yüzmenin anlamı gerçekte olduğu gibi hayırdır, saflıktır. Rüya sahibini, mutlu edecek bazı gelişmelerin olacağına, güzel haberler alacağına rivayet edilir. Rüya sahibi yüzdüğü suyun temiz olduğunu görmüşse, bu rüya onun için saygınlık ve itibarlı bir insan olacağı manasına gelir. İş hayatındaki tecrübelerini sevdikleriyle paylaşan kişinin her geçen gün bilgisinin artacağı şeklinde yorumu yapılır.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyada suda boğulduğunu gören kişi, günah ve haramdan ötürü azap çekeceğine ve gerçek hayata cehennem yaşaması anlamına gelir. Rüya sahibinin boğazından haram lokma geçtiğine, günah işlediğine ve manevi anlamda fakirlik çektiğine yorulur. Rüya gören kişinin, elini attığı işleri kurutacağına, başarısızlıklarından dolayı insanların güvenini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Nehirde Yüzdüğünü Görmek


Rüya sahibinin nehirde yüzdüğünü görmesi kişinin güzel ahlaklı, dürüst, güvenilir, dinine düşkün biri olduğuna, yardıma muhtaç olan insanların hemen hemen hepsine yardım etmeye çalıştığına delalet eder.

Rüyada Bulanık Suda Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında bulanık suda yüzdüğünü gören rüya sahibinin iş hayatında büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile içinde kavgaların ve sürtüşmelerin baş göstereceğine, huzursuzlukların başlayacağına yorulur.

Rüyada Suda Yürüdüğünü Görmek


Rüya sahibinin suda yürüdüğünü görmesi iş hayatında atacağı adımları bir kez daha düşünerek atacağına, duygulara asla yer vermeyeceğine, çok büyük problemlerle karşı karşıya gelebileceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Suda Yıkandığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre suda yıkandığını gören kişinin geçmişte yaptığı hatalar yüzünden başkalarında özür dileyeceğine, türlü günahlar işlediği içinde tövbe edeceğine, hakkını yediği insanlara hakkını geri vereceğine, kişinin kendisine çeki düzen vereceğine delalet eder.

Rüyada Dalgalı Suda Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında dalgalı suda yüzdüğünü gören rüya sahibinin zorlu bir hayatının olacağına, kişinin belirli hedeflerinin olduğuna ve bu hedefleri gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacağına, fakat hayatında istenmeyen kişilerin yer aldığına bu kişiler yüzünden zora gireceğine rivayet eder.