Rüyada Su Basması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Basması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Basmasının Anlamı


Rüyada su basması görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya gören kişi, bol kazançlar sağlayacak, böylelikle ömrünün en varlıklı dönemini yaşayacaktır. İş hayatında başarılar sağlayan rüya sahibinin maddi gelirinin yükseleceğine, böylelikle rahata ereceğine yorulur. Rüya sahibi bu parayı doğru bir şekilde kullanırsa o zaman zenginliğinin daim olacağına yorulur.

Rüyada su basması farklı şekillerde yorumlanır. Rüya sözlüğü yazarlarının yani rüya tabircilerinin rüyada su basması ile ilgili yaptıkları yorumları sizler için derledik.

Rüyada Eve Temiz Su Basması

Hane halkını güzel şeylerin bekleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi ailesiyle birlik ve beraberlik içinde güzel günler yaşayacağına yorulur. Suyun temiz olması saflığı ve huzuru temsil eder. Haneye katılacak yeni bireylerin saf ve temiz, aileye uygun kimseler olduğu anlamına gelir.

Rüyada İş Yerini Su Basması

Rüyada iş yerini su bastığını görmen kişinin, iş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında başarılar sağlayarak yükseleceğine, mevki atlayacağın, daha iyi pozisyonlarda çalışacağına yorulur. Böylelikle maddi geliri artan kişinin mutlu olacağı şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada Bahçeye Su Basması

Rüyada bahçeye su basması, rüya sahibinin bahçeye ektiği ne varsa hepsinde verim sağlayacağı anlamına gelir. Bolluk ve berekete yorulan bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çocuk sahibi olması şeklinde açıklanır.

Rüyada Su Basmış Ev Görmek

Rüyada su basmış bir ev görmek, ev sahipleri için yakın zamanda meydana gelecek ve kalıcı olacak güzel gelişmelere rivayet edilir.

Rüyada Mutfağı Su Basması

Rüya sahibi, eşiyle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamayacak, onunla güzel bir evlilik geçirecektir. Eğer rüya sahibi evli değilse, ailesine yakışan ve çocuklarına iyi bir anne olacak ve kendisine sadakatli olacak bir eş bulacaktır.