Rüyada Soba Görmek - Soba Yakmak ve Kül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Soba Görmek - Soba Yakmak ve Kül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Soba Görmek


Rüyada soba görmek, mevsimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer sobayı kış aylarında yani mevsiminde görmüşseniz bu rüyanın manası, bol rızk, bereket, kısmettir. Havaların soğuk olduğu bu günlerde soba gören kişinin umutla beklediği bir haberi alacağına ve başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Soba Yaktığını Görmek

Rüya sahibi eğer mevsiminde soba yaktığını görürse, bu rüya rızka, bolluğa ve berekete kavuşacak demektir. Yaz mevsiminde yakılan soba ise, kedere, üzüntüye ve sıkıntıya yorulur. Soba normalde kışın yakıldığı için mevsimi dışında böyle bir rüyanın görülmesi rüya sahibinin hayatında ters giden bir şeylerin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüya gören kişinin başarılı birçok iş gerçekleştirdiğine, başarılarından dolayı çevresi tarafından çekilemeyen biridir. Rüya sahibi, çevresinde çok sevdiği, güvendiği kişiler tarafından kıskanıldığına, bu kişilerin kendisine tuzak kuracağına tabiri yerindeyse sırtından bıçaklayacağına alamet eder. Rüyada soba külü taşımak, aile içi ve iş hayatındaki sorunların biteceğine, rüya sahibinin huzura ereceğine yorumlanır.

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüya da soba borusu gördüyseniz bu rüya oldukça hayırlıdır. Çevrenizde sizin sıkıntılarınızı dinleyen, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan birinin varlığına delalet eder. Uzun dönemden beri sıkıntı çektiğinize, bu sıkıntılarınızda size yardım eden kişinin yardımı sayesinde rahat bir nefes alacağınıza, huzurla dolacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Soba Yandığını Görmek

Rüyada soba yandığını gören kişi, büyük sevinç duyacağı bir haber alacağına, aile içinde güzel olayların yaşanacağına delalet eder. Kişinin eline gelen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, bol miktarda kazançlar sağlayacağına ve çevresi tarafında saygın biri olacağına işaret eder.

Rüyada Sobaya Kömür Attığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sobaya kömür attığını görmesi, kişinin iş hayatında başarılı projeler ortaya koyacağına alamet eder. Kişinin rüyasında sobaya kömür attığını görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Rüyada soba borusu temizlediğini görmek, çalınan yüksek manevi değeri olan bir eşya bulunacaktır. Sıkışık olunan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, dertlerin sona ereceğine ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada Soba Sattığını Görmek

Rüyada soba sattığını görmek, rüya sahibinin işlerinde olumsuzluk yaşanacağına delalet eder. Rüyada soba satmak, rüyayı gören kişinin çok çalışacağına, emeklerinin karşılığını alamayacağına, sorunları ve sıkıntılı günlerin kendisini beklediğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Soba İçinde Ateş Görmek

Rüyada soba içinde ateş görmek rüya tabircileri tarafından iyi yorumlanır. Bolluk ve bereket manasına gelen bu rüya evli bir kadın için hamile kalacağına işaret eder. Rüyada soba içinde ateş görmek, huzura işarettir.

Rüyada Soba Borusunun Düştüğünü Görmek

Rüyada soba borusunun düştüğünü görmek, haneye kötü bir haber gelecektir. Karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine rivayettir.

Rüyada Soba Tütmesi

Rüyada sobanın tüttüğünü görmek, hane içerisine kötü amaçlı kişilerin gireceğine, bu kişilerin yapacağı dedikodular ve söyleyecekleri yalanlar yüzünden hane halkının arasının bozulacağına delalettir.

Rüyada Soba Kovası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında soba kovası görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda ferahlayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında soba kovası görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Elektrikli Soba Görmek

Kişinin rüyasında elektrikli soba görmesi, rüya sahibinin maddi sorunlarının günden güne artacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında elektrikli soba görmesi, kişinin ev içinde sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Sobaya Odun Attığını Görmek

Rüyada sobaya odun attığını görmek, rüya sahibinin kazancının günden güne artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında sobaya odun attığını görmesi, kişinin yakın zamanda uzun bir seyahate çıkacağına işaret eder.

Rüyada Yanmayan Soba Görmek

Kişinin rüyasında yanmayan soba görmesi, rüya sahibinin hayallerinin yarıda kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında yanmayan soba görmesi, kişinin büyük pişmanlık duyacağına delalet eder.