Rüyada Siyah Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Köpek Görmek


Yabancı kişilere ve bunlardan gelecek zararlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bir münasebeti olmadığı halde bazı kişilerin kendisine beslediği kötü duygulara yorumlanmaktadır. Hain plan ve düşüncelere rivayet edilir. Kişisel ilişkilerde zora girme olarak tabir edilir. Pek çok konuda dikkat etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Köpeğin Kovalaması

Rüyada eğer siyah bir köpek tarafından kovalandığınızı görürseniz bunun manası; size mani olmak isteyen rakiplerinizin olduğuna, çalıştığınız kurumda sizin ayağınızı kaydırmak isteyenlerin olduğuna ve bu kişilerin başarınızı engellemek için bir şeyler yapacağına ya da başarınızı kıskanıp engellemek isteyen çalışma arkadaşlarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Köpeğin Saldırdığını Görmek

Rüyada siyah köpeğin saldırması, rüya sahibinin üzerinde kötü gözlerin olduğuna yorulur. Bundan dolayı kişinin hayatının birden rayından çıkmasına, işlerinin bozulmasına delalet eder. Rüya sahibinin bazı insanların gazabına uğradığına, bereketin bolluğun ve kazancının azalacağına, huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Köpek Görmek

Rüyada büyük köpek görmek, rüya sahibinin çok istediği, uzun yıllardır hayalini kurduğu şeye kavuşacağı anlamına gelmektedir. Kişinin maddi kazancının artacağı, ailesine maddi destek sağlayacağı demektir. Rüyada büyük köpek görmek, yatırımların kendisine kar getireceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Köpek Görmek ve Korkmak

Rüyada siyah köpek görmek ve korkmak rüya sahibinin, yüzleşmek istemediği korkularının olduğuna, sıkıntılı ve dertle dolu bir döneme gireceğine delalet eder. Kişinin rüyasında siyah köpek görmesi ve korkması, kötü yola düşmeye yorulur. Rüyada siyah köpekten korkmak, kısmetinin açılmasına işarettir.

Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, kişinin etrafında çok fazla düşmanı olacağı, bu düşmanların kişiye çok fazla zararı dokunacağı manasına gelir. Rüya sahibinin kibirli bir kişi olacağına da işaret etmektedir. Rüyada havlayan köpek görmek, çok çalışıp çabaların boşa çıkmasına işaret eder.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olacağı, çocuğunun hayatını olumlu yönde değiştireceği anlamına gelir. Kişinin hayırlı bir kısmeti olacağı manalarına da gelmektedir. Rüyada köpek sürüsü görmek, fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmeye işarettir.

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek kişinin, iş hayatında çok fazla rakibi olacağı, rüya sahibinin rakiplerinden daha üstün olacağı fakat içten içe korkuttuğu anlamlarına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada yavru köpek görmek rüya sahibinin makamının yükseleceğine işarettir.

Rüyada Siyah Köpek Isırması

Rüyada siyah köpeğin ısırması da siyah köpek tarafından kovalanmak gibi tabir edilir. Rüya yazarları rüyada siyah köpeğin ısırmasını, rüya sahibinin iş arkadaşları tarafından çekilmediğine, rüya sahibinin ayağını kaydırmak için çaba harcadıklarına rivayet eder.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada siyah köpek sürüsü görmek, rüya sahibinin yaptığı işleri ve ortaya koyduğu çalışmaları çekemeyip, balta vurmaya çalışan insanların varlığına; iş konularında kişinin başarısına engel olmak isteyen insanların kötü niyetlerine, planladığı oyunlara yorulur.

Rüyada Siyah Köpek Havlaması

Rüyada siyah köpeğin havlaması, rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, hoş olmayan olaylar yaşayacağına yorulur. Bu rüya, uğursuzluğa, şansızlığa yorulurken aynı zamanda o bölgede görülecek olumsuz bir olayın bütün bölgedeki insanları ilgilendireceğine yorulur.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال