Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Fare Görmek


Kişinin çevresinde içten pazarlıklı, düzenbaz ve kindar insanların olduğuna işaret eder. Bu insanlar rüya sahibine zarar vermeye çalışacaktır. Kişinin bu tür oyunlara gelmeyeceğine, kendisini ispatlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin huzursuz ve mutsuz bir döneme gireceğine delalettir. Bu süreçte aile büyüklerinden yardım alacak ve rahat edecektir.

Rüyada Büyük Siyah Fare Görmek

Rüya sahibinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet etmektedir. Rüyada büyük ve siyah fare görmek aynı zamana da kindar insanların varlığına delalet eder. Kişi uzun bir tatile çıkacak ve herkesten uzak kalmak isteyecektir.

Rüyada büyük siyah fare görmek; kişinin iş hayatında çeşitli zorluklarla baş başa kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin ailesiyle arasının açılabileceğine, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına delalettir. Yorumcular bu rüyayı olumsuz ve kötü bir süreç olarak değerlendirir.

Rüyada Küçük Siyah Fare Görmek

Rüya yorumcularına göre küçük siyah fare görmek, kişinin ufak tefek şeylerle çok fazla vakit harcayacağına, sonradan pişman olacağına rivayet eder. Kişi basit insanlarla fazla muhatap olacağına yorumlanır. Rüya sahibi kendine gelmeli ve kendi yolundan şaşmamalıdır.

Rüyada küçük siyah fare görmek; bitmeyen çilelerin elbet bir gün sona ereceğine rivayet eder. Rüya sahibi için aynı zamanda bu rüya basit, güçsüz ve çelimsiz düşman manasına gelir. Ona kötülük etmek isteyen insanların boş çabalarına bizzat tanıklık edecektir. Rüya sahibi her şeyi farkında olacaktır.

Rüyada Ölmüş Siyah Fare Görmek

Görülen bu rüya, tüm ailenin üzerinden kalkacak olan uğursuzluğun habercisidir. Rüyada ölmüş siyah fare görmek, aynı zamanda kişinin elindekinin değerini bilmesi gerekeceğine de delalettir. Kişinin üzerinde var olan kara bulutların zaman içerisinde kaybolacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş siyah fare görmek; sıkıntıdan kurtulmak, sorunların sona ermesi ve stresli günlerin geride kalacağına işarettir. Yorumcular ölmüş siyah fareyi aydınlık günlerin yaklaşacağı şeklinde betimler. Kişinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına da rivayet etmektedir.

Rüyada Evde Siyah Fare Görmek

Evde görülen siyah fare, akrabalardan gelebilecek olan kötülüğün habercisi olabilmektedir. Evde olması kişinin ailesine de dikkat etmesi gerekeceğine rivayet eder. Özellikle küçük bir kardeşi var ise ona sahip çıkmak zorundadır. Rüyada evde siyah fare görmek, dedikodu, iftira ve suç anlamına da gelmektedir.