Rüyada Simit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Simit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Simit Görmek


Kazancın artmasına, berekete ve kısmete rivayettir. Hayırlı gelişmelerin yaşanmasına vesiledir. Tatlı dile, muhabbete ve huzura işaret eder. Rüya sahibi ailesiyle birlikte uzun bir ömür geçirecektir. Birikim yaparak hayırlı işlere girişileceğine delalet etmektedir. Güzel evlatlar yetiştirmek olarak tabir edilir.

Rüyada Taze Simit Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında taze simit yediğini görmesi talih açıklığı ve rızkın çoğalması demektir. Evlenme niyeti olanların karşılarına çıkacak iyi bir kısmetle yakın tarihte yuva kuracaklarını, maddi anlamda yetersizlik yaşasalar bile, Allah’ın yardımı ile her sorunlarında kolaylıklar yaşayacaklarını bildirir. Her zorluğun üstesinden en iyi şekilde gelecek olmaya yorumlanan rüya, maddi konularda aile, akraba ve yakın çevreden beklenmedik yardımlar görerek duygusal anlar yaşanacağına da ifade eder.

Rüyada Kuşlara Simit Attığını Görmek


Rüya sahibinin rüyasında kuşlara simit attığını görmesi doğruluğu ve dürüstlüğü ile örnek biri olmasıyla girdiği her ortamda çok sevileceğine de tabir edilir. Kuşlara simit atan kişinin evinde bereket eksilmez ve şansı iyi gider. Üzerindeki belalardan, kalbi sıkan düşüncelerden ve kuruntulardan kurtulmak anlamına da gelir. Kendi yağında kavrulan rüya sahibinin asla başkalarının kazancına göz dikmediği gibi, hak etmediği hiçbir nimete el sürmeyeceğini, maddi konulara değer vermeden, tevekkül içinde bir hayat geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Simit Fırınında Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fırında çalıştığını görmesi kişinin azmini köreltmediğini, aksine daha çok hırslandığını ve çok çalıp çok kazanacağına yorulmaktadır. Kenara para atıp, ilerleyen zamanlarda kendi işinin başına geçeceğini, eline geçen az miktarda bir parayı sermaye yaparak ticaret hayatına gireceğini işaret eder. Borç alınan birine erken ödeme yapmak ve maddi durumunu düzeltmek adına ek işe girmek yahut aileden kalan bir tarla ya da araziyi satmak anlamındadır. Kimseye muhtaç olmadan yaşamak için elindeki her imkanı doğru şekilde kullanan rüya sahibinin inayet sahibi, sevap işlemeyi seven, doğruluktan, haktan ayrılmadan yaşayan iyi bir mümin olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Simit Hamuru Açtığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında simit hamuru açtığını görmesi ufak da olsa kendisine gelir getirecek bir iş yeri açacak olmaya, bu işten elde edilecek gelirden kenara para koyabilmeye yorumlanır. Simit hamuru açan

Rüyada Bayat Simit Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bayat simit yediğini görmesi maddi çöküntüye uğramanın, beklentilerin karşılık görmeyeceğinin ve sorunların çözümlenmesi için epey bir müddet daha beklemek gerekeceğinin delaletidir. Eski sorunların, soruların ve kuşkuların yenden gündeme geleceğini ve kişinin aradığı manevi huzuru bulmakta zorlanacağını, bu süreçte tevekkül içinde kalmanın en doğru şey olacağını işaret eder.

Rüyada Yanmış Simit Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yanmış simit yediğini görmesi hayra yorulmaz. bir arkadaşının aşırı cimrilik yapması yüzünden ve kişiye yardım etmeye yanaşmadığından dolayı hayal kırıklığı yaşamaya, zamanında destek verilen kimselerin bu zor günlerde ortalarda görünmemesi yüzünden içerleneceğine tabir edilir. Yanık simit yiyen kişi maddi konularda bazı hatalar yapmasından ötürü gereksiz yere borçlanır ve ödeme sıkıntısı çekeceği için moral bozukluğu yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Simit Tezgahı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında simit tezgahı görmesi rızkını taştan çıkaracağına kendisine yeni iş imkanları yaratacağını ve gelirini bir nebze daha yükselteceği anlamına gelmektedir. Maddi açıdan yeni gelir fırsatları bularak ailesini geçindireceğini, her zaman helal kazanç peşinde olacağını bildirir. Simit tezgahı yaptığını görmek küçük bir iş yeri açarak zamanla işini büyütmeye, gelirini çoğaltmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaşarlı Simit Görmek


Rüya sahibinin rüyasında kaşarlı simit görmesi doğru adımlar atıldığına ve altın ya da döviz biriktiren kişilerin yaptıkları birikimler sayesinde rahatlayacak demektir. Maddi konularda eskisine oranla daha ferahlamış olacaklarını bildirir. Kaşarlı simit yemek evlat sahibi olmaya, birine kaşarlı simit ikram etmek ise kalabalık bir misafir ağırlamaya veya bir kutlama için yemek vermeye yorumlanır. Rüya sahibinin çabalarının eşi ve ailesi tarafından destek göreceğini, ev almak için kolları sıvayan kişiye en büyük yardımı eşinin vereceğini ve ek iş yaparak kazanca katkıda bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Çöpe Simit Attığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çöpe simit attığını görmesi vefasızlık göstermek suretiyle kendisini seven birini üzmek, hayal kırıklığına uğratmak demektir. Çöpe simit atan kişinin eli daralır ve gelirinde ani düşmeler meydana gelir. Hastalanmaya, haline şükür etmeyip Allah’a isyan etmeye, sahip olduğu nimetlerin değerini bilmemeye de yorumlanır ve zenginlikten fakirliğe doğru gidildiğini da ifade eder. Borçların artacağını, rüya sahibinin iki yakasının bir türlü bir araya gelmeyeceğini, yaptığı yanlışların farkına varmadığı sürece elindeki birikimi de harcayarak daha zor günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sıcak Simit Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sıcak simit yediğini görmesi gelecek ani ve müjdeli bir haberi işaret etmektedir. Kararsızlık yaşanan bir meselede en doğru yolu seçecek olan rüya sahibinin hayatındaki bir pürüzden tamamen kurtulacağını, iş bulmayı ve evine helal lokma götüren rüya sahibinin kazancını sevinçle yiyeceğini tabir eder. Sıcak simit bekar kişiler için görüştükleri kişilerle yakın zamanda nişan veya söz yapmayı planladıklarını, niyetlerinin karşılık bulacağı gibi, aile desteğini de alacaklarını ifade eder.

Rüyada Simit Paylaştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında simit paylaştığını görmesi, cömert ve iyilik sever biri olduğunuza, insanlara yardım etmeyi sevdiğinize yorulur. Rüyada simidini paylaşan kişi, iyi niyetli, herkes için bir şeyler yapmaya çalışan, düşünceli biridir.

Rüyada Simit Yaptığını Görmek


Rüya sahibinin rüyasında simit yaptığını görmesi bol rızık, berekete ve karlı kazanca tabir edilir. Aynı zamanda bekâr kimseler için mutlu evliliklere yorulur.

Rüyada Simit Fırını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında simit fırını görmesi, rüya sahibinin evinin içindeki bolluğa ve berekete işaret eder. Rüyada eğer fırının içinde simidin olmadığını görmek, yokluğa, sıkıntı içinde yaşanılacak zamana işaret eder.

Rüyada Simitçi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında simitçi görmesi iş hayatında yoğun çalıştığına, yüklü paralar kazandığına bu paraları güzel bir şekilde harcayacağına yorulur. Rüya sahibinin zahmet içinde çalıştığına, ancak bu çalışmalarının karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada Simitçiden Simit Almak

Rüya sahibinin rüyasında simitçiden simit alması tükenmeyecek bir serveti olacağına, bitmeyecek bir nimete işaret eder. Rüya sahibinin çalışıp çabalayarak yükseleceğine, atılımlar yapacağına ve bir iş sahibi olacağına alamet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?