Rüyada Sevinmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevinmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevinmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada sevinmek, bu rüya bazı rüya yorumcuları tarafından tersine yorulur. Rüya sahibinin geçmişteki dertlerinin, sıkıntılarının, üzüntülerinin tekrardan gün yüzüne çıkarak kişinin üzülmesine neden olacağına rivayet eder. Rüya sahibi, geçmişteki pişmanlıklarından dolayı üzüleceğine delalettir.

Bazı rüya yorumcuları ise kişinin kederlerinin ve üzüntülerinin geride kalmasına, rüya sahibini mutlu, güzel günlerin beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyada mutlu olduğunu gören kişi, sağlıkla ilgili sorunlarının ortadan kalkacağına, borcundan kurtularak, kısmetinin açılacağına ve işlerinin yoluna gireceğine yorulur. Rüya sahibini huzurlu, güzel günlerin bekleyeceğine yorulur.

Rüyada sevinmek,yaptığı hataların tekrar edilmediği zaman bütün tövbelerinin kabul olacağı demektir.Kişinin ruhuna yük olan dertlerin azalacağına,geçmişten gelen sorunların hepsine çözüm bulunacağına,rahat bir nefes alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gülmek

Rüyada güldüğünü gören kişi, hayırlı haberler alacağına, ümidinin kestiğinde hayırlı haberler alacağına, keyfinin yerine geleceğine delalet eder. Bazı rüya yorumcuları rüyada gülmeyi ağlamak olarak tabir eder.

Rüyada Kahkaha Atarak Gülmek

Rüya sözlüğü yazarlarına göre hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin kötü bir haber alarak çok üzüleceğine, sıkıntılı günler geçirmesine, çözemeyeceği sorunların içinde kendini bularak sinir krizleri geçireceğine yorulur. Bu rüyayı gören kişinin ağlayacağına yorulur.

Rüyada Ağlamak


Rüyasında ağladığını gören kişi,hayatının iyi yönde değişeceğine,umduğunu bulacağına,ümitli olduğu şeylerden hayır göreceğine,mutlu ve mesut yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Üzülmek


Rüya sahibinin üzüldüğünü görmesi çok ama çok hayırlı ve güzeldir.Kişinin geleceğinin temiz ve berrak olduğuna,sorunlarının çözülmesine,sıkıntılarının yok olmasına delalet eder.

Rüyada Şaşırmak

Rüyasında şaşırdığını gören rüya sahibi,sürekli kararını değiştirmesine,karar alırken tam olarak düşünmediğine,bu yüzden de yanlış kararlar almasına yorulur.

Rüyada Şaşırıp Sevinmek

Rüya sahibinin,ailesiyle mutlu,huzurlu çok güzel ve sakin bir hayat geçireceğine,aile içi sıkıntılarını kendi aralarında kolayca çözebilecekleri manasına gelir.

Rüyada Ölmüş Biri Görünce Sevinmek

Hiç hayırlı bir rüya değildir.Kişinin kendini beğenmiş olduğunu,kendinden başka kimseyi düşünmediğini,etrafındakilerinin arkasından kuyusunu kazdığına rivayet eder.

Rüyada Alınan Mesaja Sevinmek

Rüya sahibinin sevdiği kişiden güzel haberler almasına yorulur.Rüyasında aldığı mesaja sevinen kişinin hayaline kavuşacağı,çok istediği bir şey varsa elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Mutlu İnsan Görmek

Rüyasında mutlu bir insan gören rüya sahibi,istediği işi gerçekleştireceğine,bu işten hayır bulacağına,bu işe varını yoğunu koyacağına,sonunda istediği başarıyı elde edeceğine yorulur.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال