Rüyada Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevgili Görmek


Rüyada sevgili görmek, genel anlamda hayırlara yorulur. Bekarsanız ve biri ilişkiniz varsa bu rüyayı iki açıdan yorumlayabilirsiniz. Birbirlerinin tersi olan bu rüya yorumlarından biri, sevgili olduğunuz kişiyle evliliğe doğru büyük bir adım atacağınız yöndeyken; diğer tabire göre, rüyada görülen sevgilinin kendisine olan hislerinin azalacağına, sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyanızda sevgilinizle güzel vakit geçiriyorsanız bu durumda sevineceğiniz bir haber alacağınıza yorulur.

Eğer rüyada sevgiliniz asabi davranışlar sergilemişse, tartışma yaratıyorsa, hakkınızda kulaklara hoş gelmeyen dedikoduların yapıldığı anlamına gelir. Bu dedikodulardan dolayı sevgilinizle aranızın açılacağına, hoş olmayan tartışmaların çıkacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisini görmesi canınızı sıkacak haberler alacağınıza, onunla ilgili halen aklınızın köşesinde sizleri meşgul eden bazı soruların olmasına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle arasında hoş olmayan tartışmaların olacağına yorulur.

Rüyada Ailenin Sevgiliyi Öğrenmesi

Rüya sahibinin rüyasında ailenin sevgiliyi öğrenmesi kişinin, sıkıntılarının ve dertlerinin artacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada ailenin sevgiliyi öğrenmesi, kişinin ailesi ile arasından bozulacağına, fakat sonradan aile büyüklerinden özür dilemesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisini öptüğünü görmesi kişinin, günlük yaşantısında çeşitli belalar ile karşı karşıya kalacağına, sabretmesi sonucu dualarının kabul olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada sevgiliyi öpmek, rüya sahibi için aile bireyleri arasının daima iyi olacağının da habercidir.

Rüyada Sevgili Olmak

Rüya sahibinin rüyasında sevgili olduğunu görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinden aile bireyleri sayesinde çıkacağına delalet eder. Rüyada sevgili olmak, kişinin aşk hayatının her zaman huzur içerisinde olacağına, fakat zaman zaman ufak tartışmaların yaşanabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada İki Sevgili Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iki sevgili görmesi, kişinin iyi niyetli ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Uzaktaki Sevgiliyi Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada uzaktaki sevgiliyi görmek, kişinin hasret duyduğu kişi ile elbet bir gün buluşacağına, hayatı boyunca dürüst bir insan olacağına ve karşısına çıkan insanlarında aynı şekilde kendisi gibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgili Çift Görmek

Rüyada sevgili çift görmek, rüya sahibi eğer bekar ise yakın tarihte yeni biriyle tanışacağına, bu kişinin kişisel özelliklerinin rüya sahibine uygun biri olacağı anlamına gelir. Sıkıntılarının yavaş yavaş azalıp ortadan kaybolacağına yorulan bu rüya kişiye müjdeli haberlerin geleceğinin de habercisidir. Rüyada sevgili çift görmek, pek çok rüya tabircisi tarafından olumlu yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgili İle Gezdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle gezdiğini görmesi arzularının gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada sevgili ile gezmek mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.

Rüyada Sevgili İle Telefonda Konuşmak


Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi ile telefonda konuştuğunu görmesi telefonda konuşmanız ona olan özleminizin yoğun olduğuna işaret eder. Sevgilinizle aranıza mesafelerin gireceğine, bundan dolayı birbirinize olan özleminizin yoğunlaşacağı anlamına gelir. Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre de sevgilinizin sizin reddedemeyeceğiniz bir teklifi sunmasına, ondan gelen güzel bir habere yorulur.

Rüyada Sevgilinin Yüzünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin yüzünü görmesi sadece sevgilinin yüzünü gördüyseniz onunla çıkacağınız hayırlı bir yolculuğa işaret eder. Bazen bu rüya gerçek hayatta sevgilisi olmayanlar için yeni biriyle tanışmaya, platonik bir aşka tutulacağına ya da yakın bir zamanda önüne çıkacak kısmetlere işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birden fazla sevgilisi olduğunu görmesi kişinin büyük bir kısmetinin olacağına, her açıdan bereketli ve güzel bir dönem geçireceğine yorulur. Bu rüya kişinin şansının açılacağına, çevresindeki insanlar tarafından sevileceğine ve saygı görmesine işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak

Rüya sahibinin rüyasında arkadaşla sevgili olduğunu görmesi bu arkadaşınızla sıkı bir dostluğunuzun olacağına, ondan gelen yardımlara yorulur. Bu rüya bazen de yakın arkadaşınızla başlanılan bir aşkın da habercisidir. Birbirinize karşı hislerinizin duygusal boyuta ulaştığına, aranızda bir kıvılcımın olacağına delalet eder.

Rüyada Hoşlandığınız Biriyle Sevgili Olduğunuzu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hoşlandığı biriyle sevgili olduğunu görmesi yakın zamanda ona açılacağınıza, eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen bu rüya yeni aşklara yelken açmaya, farklı biriyle tanışıp aşkı yakalayacağınıza yorulur. Eğer hoşlandığınız kişinin suratı asıksa onun sizin için hayırlı olmadığına yorulur.

Rüyada Sevgili İle Buluşamadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birlikte olmak istediğini gören fakat onunla bir türlü buluşamayan, kavuşamadığını görmesi kişi ile arasında büyük bir sorunun olduğuna, bunun onların buluşmalarına en büyük engel olduğuna işarettir. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre ise yakın zamanda tüm isteklerinize kavuşacağınıza ve aşk hayatınızda her şeyin istediğiniz seyirde gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada sevgili görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında sevgili görmesi, kişinin iş hayatında daima başarılı olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle kavga ettiğini görmesi eğer gerçek hayatta bir ilişkisi varsa o kişi ile aralarının iyi olacağına, birlikte güzel vakit geçireceğinize ve sohbetlerinizin daha da güzelleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgilisinin Elinden Tuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin elinden tuttuğunu görmesi hayatınızdaki kişinin güvenilir olduğunun ve ona rahatlıkla sırtınızı yaslayabileceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada sevgilisinin elinden tuttuğunu görmek ilişkinizin ilerlemesine, birbirinize olan sevginizin artmasına, doğru insanla karşılaşmanıza veya bir aile kurmaya ve mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisine sarıldığını görmesi yakın zamanda bir duygusal ilişkiye girer. Rüyada sevgilisine sarıldığını görmek, beklediğiniz ve olmasını istediğiniz aşk ilişkisinin yakında gerçekleşeceğine, çok mutlu olacağınız, seveceğiniz bir kişi ile tanışıp onunla ciddi adımlar atacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilisinin Babasını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin babasını görmesi babasını kızgın gören kişi sevdiği kişiye karşı bazı yanlış hareketlerde bulunur ve onun üzülmesine neden olur. Eğer sevgilinizin babasının yüzü gülüyorsa ilişkinizi herkesin onayladığının ve yakın zamanda evlilik gibi ciddi adımlar atacağınızın göstergesidir.

Rüyada Sevgilisini Evlenirken Görmek

Rüya sahibinin rüyasında evlenirken görmesi onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlı olduğunuzun ve tüm hayatınızı ona yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı ve onu daha rahat bırakmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevgili Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölmüş birisiyle sevgili olduğunu görmesi eğer o ölüyü tanıyorsa, onun ailesinden yardım göreceğine veya o kişinin akrabalarından olan birisi ile gönül ilişkisine gireceğine işarettir. Bazen de bu rüya ölmüş o kişiye dua etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada ölmüş kişi tanınmıyorsa size layık olmayan ve üzüleceğiniz bir aşka yelken açacağınıza ve bu nedenle bir hayli yıpranacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi tarafından aldatıldığını görmesi gerçek hayatta onunla kavga eder veya söylediği bir şeyden dolayı araları açılacağına yorumlanır. Sevgili tarafından aldatıldığını görmek yakında sevdiğinizle aranızda çıkacak bazı problemlerin habercisidir. Sevgilinize karşı daha sabırlı olmalı ve her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız.

Rüyada Sevgili İle Seyahat Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi ile seyahat ettiğini görmesi seyahat eden kişinin onunla bir yolculuğa çıkar veya birlikte güzel vakit geçirecekleri bir yere gider. Sevgilisi ile seyahat ettiğini görmek, sevdiği kişi ile evlenmeye, mekân değişikliğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Akraba İle Sevgili Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir akrabası ile sevgili olduğunu görmesi o akrabasından yardım göreceğine veya o akrabasına benzeyen bir kişi ile gönül ilişkisine gireceğine. Rüyada bir akraba ile sevgili olduğunu görmek kişinin yaşayacağı aşk macerasıdır ve kiminle birlikte olacağı konusunda bazı ipuçları vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgili İle Yemek Yemek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle yemek yediğini görmesi ailesi huzurlu, bereketli ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya sizin için oldukça güzel bir dönemin başlangıcını işaret eder. Bazen de bu rüya yaşayacağınız mutlu bir gönül ilişkisinin habercisidir. Karşınıza çıkacak ve sizi çok mutlu edecek bir kişi ile yaşayacağınız mutlu anlara, onunla birlikte beraber bir hayata adım atacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüya Hoşlandığınız Kişi İle Sevgili Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgili olduğunuzu görmesi, yakında ona açılacağınıza ve eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya yeni bir aşka yelken açmaya, farklı birisi ile tanışıp onunla mutlu olacağınıza işarettir. Eğer hoşlandığınız kişinin yüzü asıksa onun sizin için hayırlı olmadığına yorumlanmaktadır.