Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Yılan Görmek


Hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.

Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin kötü düşüncelere sahip, pislik düşünen bir kimseden yakasını kurtaracağına, feraha ereceğine rivayet edilir. Rüyada sarı yılan öldürmek, çevresinde bulunan beladan kendini kurtararak, düzlüğe çıkacağına yorulur. Rüyada sarı yılan öldürmek, güçlü bir duruş demektir. Kazancının artması anlamına gelmektedir.

Rüyada Sarı Yılan Sokması

Kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine, bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına, kederleneceğine, kötülük yapacağına rivayet edilir. Rüyada sarı yılan sokmasının tabiri çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna, bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Yılan Kovalaması


Rüyada sarı yılan tarafından kovalandığını gören rüya sahibinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe, bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına, bu kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.

Rüyada Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine, kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada sarı yılan tutmanın rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.