Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Kedi Görmek


Rüyada sarı kedi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında daha önce hiç yapmadığı hataları yapacağına, çevresindeki insanları küstüreceğine, kızdıracağına, onların tepkisini alacağına neden olacak yanlışlıklar yapacağına yorulur. Rüya sahibinin kötü, art niyetli kişilere uyarak onlarla işler yapacağına ve bundan dolayı canının sıkılacağına, kendisini tehlikeye atacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada sarı kedi sevdiğinizi gördüyseniz, çevresindeki kötü niyetli insanlara uyarak onların girdiği bataklıklara sürüklenmeyi, meşru olmayan yollara gireceğine, bundan dolayı itibarını kaybetmeye, Allah katında günaha girmeye yorulur. Rüya yorumcularına göre, kötü bir insana kanarak hayırsız işler yaptığı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada sarı kedi yavrusu görmenin anlamı, kişinin kolay yolda kazanacağı paraya, mala işaret eder. Rüya sahibinin yüz kızartıcı işler yapan kimselerle iş birliği yaparak kısa sürede yüklü paralar kazanacağına, haksız kazanca bulaşacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Kedi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada sarı kedi öldürmenin şöyledir; rüya sahibinin kötü düşüncelerle onu yanlışa sürükleyen insanlardan kendini kurtarmayı başararak kötülüklerden arınacağına işaret eder. Kendini kötülüklerin pençesinde kurtaran rüya sahibinin, hafifleyeceğine, rahata ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur. Rüyada sarı kedi öldürmenin rüya sözlük anlamı, rüya sahibinin az ama helal mal olsun diyerek bunu hayat felsefesi olarak benimsemesidir.

Rüyada sarı kedi görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlara çok kötü davranacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında sarı kedi görmesi, kişinin işlerinde başarısız olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sarı Kedinin Eve Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı kedinin eve girdiğini görmesi bekar biri ise kesinlikle ani bir evlenme durumu yaşayacağına yorulur. Ayrıca hasta bir kadın demektir. Eve misafir gelecek kadın ve kız çocuğu haberi alacağına delalet eder.
Rüyada Sarı Kedi Beslediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı kedi beslediğini görmesi, kişinin bir davet alacağına hatta bir işe ortak olacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyada sarı kedi besleyen kişinin sarışın bir kadından iyilik göreceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sarı Kedi Saldırması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kedinin kendisine saldırdığını görmesi dünyanın ona yüz çevirdiğine yorulur. Yani her yaptığı, yapacağı şeyin ters gideceğine delalet etmektedir. Ayrıca beklediği bir işten vazgeçip beklemeye devam ederse boşa zaman kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada Sarı Kediden Korktuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı kediden korktuğunu görmesi, yanında veya emrinde çalışan işçilerin artacağına, hizmet eden kimselerin çoğalacağına delalet etmektedir. Rüyada sarı kediden korktuğunu gören kimse açık sözlü şerefli bir insandan iyilik ve yardım alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Kedi Kovalamak

Rüya sahibinin rüyasında sarı kedi kovalaması ailesinin iş hayatında maddi zorluklar çekeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca ayrılık ve boşanma gibi hadiselere yorumlanmaktadır.
 
Rüyada Sarı Beyaz Kedi Görmek

Rüyada sarı ve beyaz karışımı kedi görmenin anlamı, rüya sahibinin hem iyi hem de kötü düşünceler barındırdığını, isterse hayırlı isterse de kötü işlerle ve olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Büyük Sarı Kedi Görmek

Rüya sahibinin büyük ve kötü işlere gireceğine, kötü düşünceleri, aşırı hırsı nedeniyle her şeyi yapacak kadar gözünün karardığına tabir edilir.