Rüyada Salyangoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salyangoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salyangoz Görmek


Hayırlara işaret eder. Yaşamınızda güzel şeyler olacağının, mutlu günlerin kapıyı çalacağının habercisidir. Bereket, bolluk, şans, kısmet ve huzurdur. Aile içinde bağlılık ve güven manasına gelir. Güler yüzlü insanlarla karşılaşmaya yorumlanmaktadır. İş hayatında başarı, kazanç ve saygı olarak tabir edilir.

Rüyada salyangoz gören kişinin, umudunu kaybettiği işlerin olacağına, kendisine uğur verecek insanlarla karşılaşacağına ve bu kişilerle iş yapacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada görülen salyangoz, rüya sahibinin uzun zamanlı projelerini gerçekleştireceğine, bu projelerde yarar sağlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin muradına ereceğine yorulur.

Rüyada Salyangoz Öldürdüğünü Görmek

Rüyada salyangoz öldürdüğünü gören rüya sahibi, zor durumlarla karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin hatasını kabul edeceği, bu hatanın sonuçlarına zor da olsa katlanacağı şeklinde yorumlanır. Uzun bir tatile ihtiyacının olduğu manasına gelir. Kazancın azalmasına da işaret eder. Yorumculara göre bu durum pek de hayırlı değildir.

Rüyada Salyangoz Yediğini Görmek

Rüyada salyangoz yemenin anlamı, rüya sahibinin fedakarlık yapacağını gösterir. Kişi sırf çevresindeki insanlar mutlu olsun diye yapmak istemediği bir işi yapacağına, yapmak zorunda kalacağına işaret eder. İltifatlar alacağına, çevresinde sevileceğine rivayet eder. Soluksuz bir iş hayatına vesiledir.

Rüyada Salyangoz Kabuğu Görmek

Rüyanızda salyangoz topladığınızı görmeniz sıkıntılı, zor günleri geride bırakacağınız ve feraha ereceğiniz anlamına gelir. Güçlü ve kuvvetli aile bağı demektir. İşlerin yoluna girmesine vesiledir. Özellikle akrabalar arasında dayanışma olarak da yorumlanmaktadır. Söz verdiği şeyleri yerine getireceğine yorulur.

Rüyada Salyangoz Topladığını Görmek

Rüya sahibinin hayırlı birikimler yapacağı, iyi bir işe gireceği anlamına gelir. Rüyada salyangoz topladığını gören kişi, az para kazandığı işini bırakarak daha çok kazançlı bir işe gireceğine delalet eder. Böylelikle rüya sahibi karlı yatırımlar yapacağının habercisidir.

Rüyada Evde Salyangoz Görmek


Evde salyangoz görmenin anlamı, şans ve kısmettir. Rüya sahibinin yaptığı işlerden büyük paralar kaldıracağına ve eline geçecek toplu paraya delalet eder. Hane içinde huzur manasına gelir. Ailesiyle birlikte mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Salyangozun Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin salyangoz tarafından ısırıldığını görmesi kişinin sağlığının yerinde olacağına, işinde veya eğitim hayatında başarılı olacağına, güç ve saygı sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Salyangozun Yapıştığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre salyangozun yapıştığını gören kişinin mutsuz bir hayat geçireceğine, şansının olmayacağına, ihtiyaçlarının ve isteklerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Salyangozu Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında salyangozu öldürdüğünü gören rüya sahibi maddi sıkıntılar içerisine gireceğine, kar getirecek işlerin peşinden gideceğine, sonunda mutlu sona ulaşacağına, zengin ve güçlü bir insan olacağına, huzurlu bir hayat geçireceğine yorulur.

Rüyada Kabuksuz Salyangoz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kabuksuz salyangoz görmesi kısmetinin ve şansının artacağına, çevresindeki arkadaşlarıyla arasının açılacağına, üzücü bir olayın meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Salyangoz Attığını Görmek

Rüyasında salyangoz attığını gören rüya sahibinin varlıklı ve saygı değer bir insan olacağına, mutlu bir hayat geçireceğine, sorunlarını ve dertlerini dinleyecek, onu anlayacak bir insan ile tanışacağına rivayet eder.

Rüyada Üzerinde Salyangoz Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin büyük sıkıntılar içerisine gireceğine, istemeden olsa da başının belalara bulaşacağına, işlerinin yolunda gitmeyeceğine, bozulacağına yorulur.