Rüyada Sakız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sakız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sakız Görmek


Rüya sahibinin çok zor bir işte çalıştığına, zorluklar içinde olduğu halde azimle mücadelesini sürdürmeye çalıştığına yorulur. Rüyayı gören kişinin taşı sıksa suyunu çıkaracak bir kişiliğe sahip olduğunu, meşakkatli bir işte zorluklar içinde ekmeğini kazandığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sakız Çiğnediğini Görmek

Rüyada sakız çiğnemek gören kişi, etrafında lafı sözü bir olmayan insanların olduğuna, bu kişiler lafı ağzından eveleyip gevelediklerine ve sizlerin ağzında laf aldığına yorulur. Özü sözü bir olmayan insanlar arkanızda dedikodunuzu yapıp önünüzde size yakın davrandıklarını gösterir. Rüyada sakız çiğnemek aynı zamanda kazanılacak olan huzur bir yaşam olarak nitelendirilir.

Rüyada Sakız Şişirdiğini Görmek

Rüyada sakız şişirdiğinizi görmeniz ağzınızdan çıkan sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğine, çevrenizde sizi çekemeyen düşmanlarınızın varlığına, bu insanların sizin dedikodunuzu yapmak için yer aradığına işaret eder. Bundan dolayı ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeniz şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda yaşanılacak bir kötü olaydan dolayı sırlarınız ortaya döküleceğine yorulur.

Rüyada Sakız Aldığını Görmek

Rüyada sakızı para ile almak, birinden almak ya da sakız bulmak aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin üzüleceği olaylarla karşı karşıya geleceğine işaret eder. Rüyasında sakız alan ya da bulan kişinin, bir sıkıntıya düşeceğine, bu sıkıntıdan kurtulmak için düşüncelere dalacağına yorulur.

Rüyada Sakız Çiğneyen Birini Görmek

Rüyada sakız çiğneyen birini görmek, kişinin yeni tanıştığını birisiyle kardeş gibi olacağına, ona çok fazla güveneceğine, bu güveninin boşa çıkmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu dostuyla çok güzel işler başaracağına işaret eder.

Rüyada Birinin Sana Sakız Verdiğini Görmek

Rüyada birinin sana sakız verdiğini görmek, rüya sahibinin zor işlerde çalışacağına yorulur. Kendi özel hayatında çok fazla vakit ayıramayacağına, bu yüzden de aşk hayatında mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Sakızın Ağzında Büyümesi

Rüyada sakızın ağzında büyüdüğünü görmek, tartışma yaşamaya, sıkıntılı işlere ve zorluklara işarettir. Rüya yorumcularına göre rüyada sakızın ağzında büyümesi kötü söz söylemeye ve günah işlemeye alamet eder.

Rüyada Sakız Yapıştığını Görmek

Rüyada bir yere sakız yapışması iyi olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağını, geçim sıkıntısına düşeceğini, ailevi olarak sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu sebeplerden dolayı mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Sakız Yuttuğunu Görmek

Rüyada sakız yutmak, rüya sahibinin yaptığı bir haksızlığı fark ederek geri adım atacağı şeklinde yorumlanır. Yaptığı hatadan dolayı pişman olan rüya sahibi, her şeyi yoluna koymak için uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Sakız Patlattığını Görmek

Rüyada sakız patlatmak, iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada sakız patlatıldığını gören kişinin çevresinde dedikodu kazanlarının kaynadığına, rüya sahibinin de bu kaynayan kazanda malzeme olacağına delalet eder.

Rüyada Sakız Ağacı Görmek


Rüyada sakız ağacı görmek uzun bir ömre işaret eder. Rüya sahibinin eğlenmeyi sevdiğini, sağlıklı yaşamak için uğraş verdiğini, torunlarının çocuklarını görecek kadar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çiğnenmiş Sakız Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiğnenmiş sakı görmesi kişinin eğer bir ilişkisi var ise türlü sorunlar yaşayacağına, size sürekli laf çarpıtacağın ve sinirlenmenize yol açacağına yorulur.

Rüyada Dişine Yapıştığını Görmek

Rüyada kişinin dişine sakız yapıştığını görmesi işlerinin bozulacağına, yakın zaman yaşayacağı olaylar yüzünden başkalarına muhtaç kalıp destek alacağına yorulur.

Rüyada Sakızın Dudağına Yapıştığını Görmek

Rüyasında dudağın sakız yapıştığını gören rüya sahibi bazı sırların ortaya çıkabileceğine, hayatında birçok şeyin değişeceğine, sıkıntılar yaşayacağına, fakat bu sıkıntıların üstesinden çabucak gelebileceğine delalet eder.

Rüyada Saçına Sakız Yapıştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçına sakız yapıştığını görmesi, kişinin yakın zamanda hayallerine ve isteklerine kavuşacağına alamet eder. Kişinin rüyasında saçına sakız yapıştığını görmesi, rüya sahibinin şansının daima yaver gideceğine tabir edilir.

Rüyada Sakız Paketi Görmek

Kişinin rüyasında sakız paketi görmesi, rüya sahibinin söylediği sözlerden büyük pişmanlık duyacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında sakız paketi görmesi, çevresinde kalbini kırdığı insanların gönlünü alacağına delalet eder.