Rüyada Saç Boyatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Boyatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Boyatmak Anlamı ve Yorumu


Rüyada saç boyatmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan sakladığı bir sırrının olduğuna, bu sırrın kendisine çok büyük sıkıntılar verdiğine yorulur. Bu sırrı saklamak için elinden geldiğini yaptığına delalet eder. Rüyada saçını boyatan kişi tanınıyorsa, bu kişinin rüya sahibinden bir şeyler gizlediğine, onun hakkında düşünceleri olduğuna işaret eder.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

Rüyada saçını sarıya boyatan kişi evli ise evlilik hayatında çok güzel şeylerin olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi erkek ise okul ve iş hayatında karşılaşacağı büyük sıkıntılar ile tabir edilir.

Rüyada Saçın Kızıl Renge Boyatılması

Rüyada saçın kızılla boyatılması bolluğa, berekete ve işlerin yolunda gideceği anlamına gelir. Rüya sahibi iş hayatında önemli atılımlarda bulunacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçı Siyaha Boyatmak

Rüya sahibi kimsenin saçını siyaha boyaması, sır saklandığına ve bu sırrın ortaya çıkmaması için büyük çaba harcandığına yorumlanır.

Rüyada Saçı Kahverengiye Boyatmak

Rüyada saçın kahverengiye boyatıldığını gören kişi, maddi refaha ereceğine, maddi sıkıntılı günlerinin geride kalacağına yorulur. Maddi sıkıntılarının en kısa zamanda son bulacağına işaret eder.

Rüyada Saçını Maviye Boyatmak

Rüyada saçını maviye boyamak, murad edilen bir işte müjdeli haberler almak, evlenmek ve erkek evlat sahibi olmak demektir.

Rüyada Saç Boyatmak İstemek

Rüyada kişinin saçını boyatmak istemesi, hayatındaki sıkıntılardan dolayı kötü bir ruh hali içinde olduğuna ancak bu sıkıntılı günlerin sona ereceğine ve rüya sahibinin huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Saç Görmek

Rüyayı gören kişi, iş ve sosyal hayatında başarılara imza atacağına, büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Bereket, bolluk içinde yaşayan rüya sahibi bütün sıkıntılı günlerini geride bırakacaktır.

Rüyada Saçı Arkadaşına Boyatmak

Rüya tabircileri bu rüya sahibi kişinin henüz tek başına ayakta duracak güce sahip olunmadığını, ancak istikrarlı şekilde hareket edilirse geleceğin kişi için son derece parlak ve güzel olacağına yorarlar.

Rüyada Saç Boyatmak ve Kestirmek

Rüya sahibi saç boyattığını ve kestirdiği kişinin, yaşadığı sıkıntıları gerisinde bırakarak yeniliklere adım atacağına ve bundan dolayı çok başarılı olacağına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin yeni bir şehre taşınacağına ya da farklı bir ülkede işe başlayacağı, oraya gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuaförde Saç Boyatmak

Rüya sahibinin kendisine muhalefet olan kimselere hadlerini bildireceğini, doğruluktan ayrılmayarak insanların kötülüklerine krşı dimdik duracağına işaret eder.

Rüyada Saçı Rengarenk Boyatmak

Rüyada saçını rengarenk boyatmak rüya sahibi kişinin iş girişimlerinde çok daha dikkatli olması gerektiğini, işleri aynı anda yürütmek isterken içinden çıkılmaz bir hale gelebileceğine dair uyarıda da bulunur.