Rüyada Öpmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Öpmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Öpmek


Rüyada öpmek, arzu edilen şeylerin gerçekleşmesi manalarına yorulur. Aynı zamanda düşmana karşı galip gelmenin bir göstergesidir. Rüyada öpmenin anlamı, isteklerin gerçeğe dönüşeceğine, rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitaplarına göre rüyada öpmenin manası ayrıca şu anlamlara gelmektedir:

Rüyada Birinin Seni Öptüğünü Görmek

Rüyada birinin seni öptüğünü görmek, kişinin zor duruma düşeceğine, hiç beklemediği bir anda sevdiği bir yakınından yardım alacağına, bu yardımın maddi olacağına, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.
 
Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören rüya sahibinin mutlu bir evlilik yaşayacağına, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Birinin Seni Dudaktan Öptüğünü Görmek


Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek, zenginliğe işarettir. Rüya sahibinin zengin olmasına rağmen kısmetini bulamayacağına, yalnızlık çekeceğine, tutunacak bir dal arayacağına rivayet eder.

Rüyada Birini Öpmek ve Sarılmak

Rüyada birini öptüğünü ve sarıldığını görmek uzun ömre işarettir. Rüya sahibinin uzun soluklu ve mutlu bir evlilik yaşayacağına, mal mülk sahibi olacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kocasının Öptüğünü Görmek

Rüyada kocasının öptüğünü görmek, rüya sahibinin kötü yola düşeceğine, iş hayatında başarısız olacağına, maddi sıkıntıya düşeceğine alamet eder. Rüyada kocasının öptüğünü görmesi kişinin yakınını kaybedeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öptüğünü görmek, isteklerin gerçek olması manasına gelir. İşinde çok başarılı noktalara geleceğine, hayırlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada öpmek, rüya sahibinin kötü olaylar yaşayacağına, fakat başını yaslayacak bir omuz bulamayacağı demektir. Kişinin kendisini çok yalnız hissedeceğine, bu yüzden aşkını aramaya başlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yaşlı Birini Öpmek

Rüyada yaşlı birini öpmek, hatalı davranıştan ötürü özür dilemek manasına gelir. Yaşlı birisini öptüğünü gören kişinin işlerinin yoluna gireceği, güzel dostluklar edineceği ve hayırlı evlat sahibi olacağı demektir.

Rüyada Güzel Bir Kadını Yanağından Öpmek

Rüyada güzel bir kadının yanağından öptüğünü görmek, kişinin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı, hayatı boyunca zorluk çekmeyeceği ve helal para kazanacağı anlamına gelmektedir.
 
Rüyada Erkekle Öpüşmek

Rüyada erkekle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin öpüştüğü kişiden yardım göreceğine, sevdiği kişiyle birlikte güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çocuk Öpmek

Onun ailesine ile bir işiniz olacağına ve karşılıklı yardımlaşma olacağı manasına gelir.

Rüyada Bir Kimseyi Gözlerinden Öpmek

O kimsenin evleneceğine yorumlanır.

Rüyada Ölüyü Öpmek

Ölü öpen kimse hasta ise ölüm demektir. Sağlıklı kimse ölü öptüğünü görüyorsa miras geleceğine işarettir.

Rüyada Değerli Ziynet Eşyalarını Öpmek

Dünya malına aşırı değer verdiği manasına gelir.

Rüyada Toprağı Öpmek

Vatanına, toprağına olan sevgisine işarettir. Öptüğü toprak başkasına aitse o kimseye hizmeti dokunacak manasına gelir.

Rüyada Etek Öpmek

Ulu bir kimsenin eteğini öpmek faydalanma manasına gelir. Yardım almak manasına da gelir.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öptüğünü gören rüya sahibinin toplumda sevilen ve saygı gören birisi olacağına, hayatı boyunca güzel olaylar yaşayacağına, uzun zamandır görmediği birisini göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyasında sevgilinin elini öptüğünü gören rüya sahibinin, sevgilisine olan büyük sevgiyi işaret eder.

Rüyada Hayvan Öpmek

Kötü bir kimse ile karşılaşacağınız manasına gelir. Kimi yorumculara göre kötü karakterli kimseyi seveceğinize yorumlar.

Rüyada Ayak Öpmek

Etek öpmek ile aynı manaya gelmektedir. Bir kimseden fayda ve yardım görmek manasına gelir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyasında dudaktan öptüğünü gören kişinin, kötü bir olay yaşayacağına, kendisini yalnız ve kimsesiz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Tanıdık Birini Öpmek

Rüyasında tanıdık birini öptüğünü gören rüya sahibinin, büyük bir günah işleyeceğine, bu günahın ona ağır geleceğine ve kişinin ruh halinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada Birini Yanağından Öpmek

Rüyasında birini yanağından öptüğünü gören kişinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, herkesi hayrete düşürecek işler yapacağına ve çok büyük paralar kazanacağına rivayet eder.
Daha yeni Daha eski